“Я не упаду”: переможець "Голосу країни" -13 Михайло Панчишин (Ptashkin) презентував новий мотивуючий сингл

Новий сингл гурту Ptashkin “Я не упаду”: натхнення і сила у кожній ноті.

Гурт Ptashkin, фронтменом якого є Михайло Панчишин -  переможець "Голосу країни"-13 і  ветеран війни, закликають українців бути сильними. 

Їхній хіт “Невідомий герой” став одним з гімнів українських захисників. Цього разу колектив вірить, що їх новий сингл під назвою “Я не упаду” може мотивувати і надихнути всіх, хто зараз кожного дня шукає в собі внутрішні сили.

“Зараз ми з хлопцями знайшли ідеальне місце, щоб творити, облаштували нову студію звукозапису. Я дуже щасливий, що ми почали роботу над новими треками, які відрізнятимуться від попереднього альбому військових пісень”, - розповідає Михайло Панчишин.

Зі слів музикантів новий сингл розповідає про особисті переживання одного з учасників гурту, а робота над ним почалась ще півроку тому. 

“Альбомом про війну ми підсумували все, що пережили тоді і все, що могли сказати з власного досвіду. Зараз ми хочемо звернути увагу на інші, але також важливі теми”, - додає Панчишин.

Варто зазначити, що за останній рік, крім запису нових пісень, колектив відіграв десятки благодійних концертів в підтримку постраждалих від війни людей. Як стверджують музиканти, саме під час цих виступів вони зрозуміли, що своєю музикою можуть надихати співгромадян у цей важкий для країни час. 

Сингл “Я не упаду” від гурту Ptashkin вже доступний на всіх музичних платформах за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більше новин