У чому Кароль, Дорофєєва, Леончук і Вітвіцька відвідали бал Viva! (фото)

Дивіться, у яких вбраннях зірки та друзі телеканалу 1+1 з’явилися на грандіозному світському заході.

З нагоди свого 12-річчя журнал Viva! влаштував грандіозний бал. Світська подія, куди запросили усіх зірок українського шоу-бізнесу, відбулася 2 листопада в інтерактивній галерії A-gallery (ТРЦ ART Mall).

Серед запрошених були ведучі телеканалу 1+1 Катя Осадча, Марина Леончук, Соломія Вітвіцька, Людмила Барбір, Дмитро Комаров і Анатолій Анатоліч. «Viva! Бал» також відвідали зірковий тренер Тіна Кароль, відома акторка і виконавиця головної ролі в серіалі «Найкращий» тиждень мого життя» Ольга Сумська, а також учасниця гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва з чоловіком Володмиром Дантесом.

Дивіться, які вбрання обрали для світського заходу ведучі 1+1.

Марина Леончук, яка влітку стала героїнею обкладинки журналу VIVA!, обрала на свій вихід на бал розкішну сукню української дизайнерки Elenareva.

Її колежанка Люда Барбір прийшла на бал у чорній довгій атласній сукні Oh, my look.  

Яскраво сяяла на балу Катя Осадча у бірюзовій бальній сукні Mirachel luxurycollection.

Ведуча новин ТСН Соломія Вітвіцька приїхала на святкування майже опівночі – одразу з відрядження з міста Суми, де вдень презентувала тур ТСН 20 років «Ті, що вражають» – і вразила всіх елегантною сукнею від Poustovit.

Модний Анатолій Анатоліч завітав на подію в компанії дружини Юли та MONATIKа.

Лідія Таран вийшла на сцену вручати нагороду «За талант запалювати зірки, здійснювати мрії та змінювати світ на краще!» головному редактору журналу Viva! Іванні Слабошпицькій у розкішній сукні від Isabel Garcia.

Телемандрівник, завидний наречений Дмитро Комаров обрав на вечір круїзний піджак італійського бренду MAESTRAMI.

Телепара ведучих «Профутбол» на 2+2 Ігор Циганик і Олександра Лобода також выдвыдали бал. Олександра обрала для себе тендітну чорну сукню Isabel Garsia, а Ігор – костюм A TAN MAN.    

Loading...

Loading...

Loading...

Читайте також, яку косметику планує випускати Тіна Кароль.

Більше новин