Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко планує усиновити дитину після війни: «Це вже прийняте рішення»

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко з дружиною вперше заговорили про усиновлення третьої дитини.

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко разом з дружино Інною щасливо живуть разом вже більше п’яти років та виховують 4-річну дочку Мію та 2-річного сина Марко. Пара завжди казала, що хоче багатодітну родину і мріє про, якнайменше, чотирьох дітей. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк Тімур розповів, що зараз вони думають про те, щоб взяти на виховання третю дитину з дитячого будиночка.

Взагалі, думки про всиновлення у Тімура і Інни Мірошниченко з’являлися ще задовго до війни, але зараз подружжя тільки зміцнилося у цьому бажанні.

«Нам з дружиною одночасно прийшла в голову ідея про всиновлення. Це ще було в перші дні повномасштабної війни, коли бачили потоки інформації, скільки дітей залишаються без батьків. Ми навіть не обговорювали це питання – просто почали говорити наче це доконаний факт», – каже Тімур Мірошниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЮрій Горбунов заговорив про можливе усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни: «Це буде на плечах всіх українців. І ми теж про це думаємо» (ексклюзивно у «Сніданку з 1+1»)

Ведучий зазначає. Що для нього не важливо, хто це буде – хлопчик чи дівчинка. Головне – відчути серцем, що це твоя дитина:

«Все має йти від серця. Ти не можеш тут нічого спланувати. Ти ж не прийдеш у дитячий будинок і не скажеш: «Покажіть усіх». Це трішки інша історія. Тут треба відчути зв’язок, а він можливий лише при живій зустрічі. Коли остаточно зважимося, коли це буде вже можливо юридично, тому що під час війни усиновлення призупинене, тоді це і зробимо». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Усиновлення – це відповідальніше, аніж народження дитини”: Катерина Осадча розповіла про родинні плани та розвиток проєкту із пошуку зниклих

Дружина Тімура Мірошниченко переконана, що для такого серйозного кроку треба ретельно підготуватися:

«Перед усиновленням потрібно пройти відповідні курси, поспілкуватися з психологом, підготуватися до усіх можливих сценаріїв розвитку. Діти з дитячого будинку дуже різні. Якщо вони травмовані (ми не можемо знати, яке було життя у дітей до знайомства з нами), нам у майбутньому виліковувати цю дитину. І до цього треба бути готовими, щоб не було потім якихось сюрпризів. Морально ми готові до того, що це буде випробування. Ми готові, що за рік-два це стане абсолютно реальним. Це зважене сімейне рішення».

Більше новин