Прапор України майорить на увесь світ: ТОП-10 неочікуваних місць, де Дмитро Комаров встановив наш стяг

У яких найнеочікуваніших куточках нашої планети майорить прапор України?

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров під час своїх подорожей завжди бере з собою український прапор. У День Державного прапора України згадуємо, у яких найнеочікуваніших куточках нашої планети майорить прапор України завдяки зусиллям Дмитра Комарова та команди "Світу навиворіт".

Нагадаємо, відтепер тревел-шоу «Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим  глядачі зможуть побачити в ефірі телеканалу ТЕТ у будні о 17:00.

Кенія. Екватор

У звичайній швейній крамничці кенійка пошила вперше у своєму житті пошила прапор України. Саме цей прапор тепер знаходиться у найвідомішому місці на планеті — на Екваторі. З 2012 року український прапор офіційно замайорів на Екваторі нашої планети, поруч з прапорами інших країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День державного прапора: історія та цікаві факти у Сніданку з 1+1

Еквадор. Екватор

У 2021 році вже на іншій точці Екватора, в Еквадорі здійняли прапор України. Це місце називають центром світу. Лінія, яка умовно розділяє нашу планету, знаходиться саме тут.

Болівія. Місячна долина Ла Паса 

У 2015 році у Місячній долині Ла Паса офіційно встановили український прапор. 

Плем'я Короваї

Плем'я короваї у минулому було людоїдами та раніше жило у повній ізоляції. У 2014 році Дмитро Комаров з командою "Світу навиворіт" підняв український прапор в будинку на 30-метровому дереві, у найбезлюднішому місці на планеті.

Бразилія. Плем'я Яномамі

Плем'я Яномамі важкодоступне і навіть зараз літакам заборонено пролітати над їх територією. 

Шкоала й клас, де вчився Барак Обама    

Дмитро Комаров, перебуваючи у школі, де вчився Барак Обама, лишив прапор України, яки прикріпив біля портрета Обами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День державного прапора України: вітання ведучих 1+1

Вершина вулкана Кіліманджаро

У 2012 році Дмитро Комаров зійшов на вершину вулкана Кіліманджаро у Танзанії, де підняв український прапор на висоті 5895 метрів.

Непал. Вершина Кала-Патхар

Зійшовши на гімалайську вершину Кала-Патхар у Непалі Дмитро Комаров на висоті 5644 метри розгорнув український прапор. Лише з Кала-Патхар відкривається найкращий вид на Еверест.

Вулкан Фудзі

На найвищій горі Японії та найкрасивішому стратовулкані світу Фудзі також побував український прапор. Його вершина сягає 3776 метрів.

Болівія. Уайна-Потосі

Вершина, яку важко здолати навіть професіоналам. Дмитро Комаров тоді здійснив неймовірне, щоб підняти прапор України на висоту 6088 метрів. 

Вершина Айленд-Пік у Непалі

Гімалайська вершина Айленд-Пік висотою 6160 метрів також підкорилась Дмитру Комарову заради того, щоб розправити блакитно-жовтий стяг.

"На легендарній вершині розгорнули прапор, рідний український прапор", — зазначив тоді Дмитро Комаров. 

Дивіться, як Дмитро Комаров із командою "Світу навиворіт" підіймали український прапор у найнеочікуваніших місцях:

Loading...

Більше новин