Стала відома дата прем'єри серіалу Чорнобиль на 1+1

Дивіться серіал, який спричинив у світі суспільний резонанс.

Поділитися:

Уже 18 червня о 20:45 на 1+1 відбудеться українська телепрем'єра найкращого серіалу усіх часів за версією IMDb – Чорнобиль.

П’ятисерійний проект від НВО буде в ефірі телеканалу 1+1 протягом трьох днів ― 18, 19 та 20 червня.

Серіал вже підвищив інтерес до історії вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Після виходу першої серії мережу заполонили рецензії кінокритиків, оцінки відомих зірок та лідерів думок, а також захоплені й емоційні відгуки інших глядачів.

Так, думками про серіал поділився ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв у своєму влозі:

Це емоційна енциклопедія подій, де окремі сцени відтворені з такою точністю хроніки, що просто до мурах.

А от із радіацією українцям і всім європейцям треба вчитися жити пліч-о-пліч століттями. І про це після виходу проекту Чорнобиль з новою силою заговорили науковці й політики всього світу».

Рецензію на проект написав кінокритик Андрій Алфьоров. Він пояснив, чому глядачі всього світу полюбили серіал, а також визнав талант продюсерів і режисерів:

«У п'ятигодинному міні-серіалі американського гіганта HBO і Sky Atlantic знаходиться місце і фільму-розслідуванню, і навіть мелодрамі про овдовілу дружину пожежника Василя Ігнатенка. Чорнобиль ― це про страх, який інтимніший всього на світі.

Чому глядач так полюбив серіал, забувши Гру престолів? Відповідь полягає в естетській площині: Чорнобиль ― це художній, естетський витвір. І глядача приваблює любов до якісного продукту.

Чорнобиль має неймовірну образотворчу силу і темп розповіді. Ми впізнаємо себе, навіть, якщо ніколи не були ліквідаторами, фізиками-ядерниками, генсеками, солдатами, співробітниками станції, пожежними або лікарями. Але ми відчуваємо, що рівно такими ж очима дивилися б на світ, освітлений страшною пожежею 4-го енергоблоку».

Емоційно про серіал написала на своїй сторінці у фейсбук і українська блогерка Маріанна Бойко:

Знала, що мені буде складно. Я вразлива. Зранку, поки світлий день, передивилася всі 5 серій одразу. На 4-ій серії я ридала, сидячі на кухні перед ноутом.

 

Варто зазначити, що саундтрек до вже культового серіалу Чорнобиль на прохання продюсерів проекту створив муніципальний чоловічий хор Гомон у Львові.

Нагадаємо, проект Чорнобиль описує трагічні події масштабної катастрофи на Чорнобильській АЕС. Він розповідає історії людей, які ліквідовували наслідки вибуху, та показує, що трапилось із тими, хто зазнав найбільшого радіоактивного опромінення. Знімання проекту проходили на території Києва, Прип’яті та Литви.

Не пропустіть прем’єру серіалу Чорнобиль про українську трагедію, що сколихнула світ ― 18 червня о 20:45 на телеканалі 1+1.

Читай ще більше новин про серіал Чорнобиль:

1. Жахлива правда: 6 причин, чому ти точно захочеш подивитись Чорнобиль від НВО

2. Американський серіал про Чорнобиль став найретинговішим в історії кіно