Переможниця Голосу країни отримала двоповерховий пентхаус замість трикімнатної квартири

Голос країни
Оксана Муха отримала в подарунок двоповерховий пентхаус

Оксана Муха готується переїжджати до нової домівки.

Поділитися:

Переможниця дев’ятого сезону найвокальнішого проекту Голос країни Оксана Муха, яка окрім почесного звання отримала 3-кімнатну квартиру в Києві в ЖК Crystal Avenue від НОВОБУДОВА, вперше побачила свій подарунок і пройшлась по кімнатах своєї майбутньої домівки.

Але на цьому сюрпризи не закінчувалися. Спонсору проекту Голос країни НОВОБУДОВА настільки сподобалась ідея Оксани створити власну студію в домівці, що замість 3-кімнатної квартири він вирішив подарувати їй двоповерховий пентхаус на останньому поверсі будинку в ЖК Crystal Avenue, аби нова домівка надихала переможницю на створення нових пісень.

Учасниця «Голосу країни-9» поділилася своїми першими враженнями:

«Я була дуже щаслива, адже тобі дарують таку можливість – мати житло в Києві. І коли мені сказали, що замість 3-кімнатної квартири подарують двоповерховий пентхаус на останньому поверсі з величезною терасою та прекрасним краєвидом, я навіть не могла повністю повірити у все, що зі мною відбувається.

Це той випадок, коли ти чекаєш одне, а тобі неочікувано дарують набагато більше. Це дуже приємно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вражаючі номери від суперфіналістів, які ми ніколи не забудемо (відео)

На питання про плани на майбутню домівку і про те, коли Оксана буде переїжджати, учасниця відповіла:

«Я вже встигла спланувати, що з другого поверху зроблю собі творчий куточок, де буде місце для запису вокалу, де стоятимуть музичні інструменти і буде зона для відпочинку й обговорення музичних ідей. Це буде повністю творчий майданчик, і для мене це велике щастя. Якщо днями я ще не була певна, коли зможу переїхати до Києва, то зараз вже скоріше хочу, аби все відбулося якнайшвидше. Але, звісно, потрібен час, тому все йтиме так, як потрібно, бо переїзд неминучий. Це буде дуже вчасно для моєї родини».

Нагадаємо, 21 квітня на суперфіналі Голосу країни підопічна Dan Balan Оксана Муха отримала підтримку глядачів, які подарували їй перемогу в дев’ятому сезоні проекту. Переможниця стане спеціально запрошеною гостею на всеукраїнському турі свого тренера. Співак планує відвідати 11 міст України наприкінці весни. Вже починаючи з 24 травня зі своїм концертом він порадує прихильників у місті Чернівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтерв’ю з Оксаною Мухою: Про тур із Даном Баланом, їзду на байку та особливі місця у Львові

Новини по темі