Юрій Горбунов про повернення «Голосу країни»: «Вперше в історії проєкту ми всі разом будемо не тільки піснею підіймати бойвий дух, а й допомагати ЗСУ»

Голос країни
Юрій Горбунов про повернення «Голосу країни» та про українських акторів, які живуть у росії і мовчать про війну

Ведучий розповів про те, як важливо зараз не зупинятися і продовжувати підтримувати наших захисників на фронті.

Поділитися:

Юрій Горбунов дав перше велике інтерв’ю з початку війни для КП Україна. Ведучий розповів про те, як важливо зараз не зупинятися і продовжувати підтримувати наших захисників на фронті, про своє повернення у ранкове шоу «Сніданок з 1+1», про українських акторів, які залишилися жити і працювати в росії, про те, як змінились його стосунки з дружиною, про синів та подальші плани зняти новий фільм та про доречність жартувати під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Голос країни” презентував нову промокампію, у якій тренери приміряли патріотичні діджитал-вишиванки

Горбунов

У червні Юрій Горбунов повернувся в ранкове шоу «Сніданок з 1+1» через 20 років. То була пропозиція каналу, яку він із задоволенням прийняв:

«Я собі думав: цікаво – а як це буде? Бо мені вже здавалося, що я свій гештальт з ранковими програмами закрив. А тут доля так повернулася. Атмосфера ранкового шоу - це справжній скарб для роботи професійного ведучого. Конкретно я не почуваюся там господарем, тому що там є господарі – Руслан Сенічкін, Люда Барбір, Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс, які є постійними ведучими, а ти ніби вклинюєшся туди третім. Але так ще більш цікаво, бо це вже стосунки не двох людей, а трьох. Різні гості, ти постійно в курсі всього, що відбувається, ти в робочому тонусі».

Горбунов

Також ведучий розповів і про повернення 12 сезону «Голосу країни» на телеканал ТЕТ з 2 жовтня, телетрансляція якого перервалася через повномасштабне воєнне вторгнення у лютому. Вони разом з Катериною Осадчою знову вестимуть його:

«Вперше в історії проєкту ми всі разом будемо не тільки піснею підіймати бойвий дух, а й допомагати ЗСУ. «Голос країни» разом з фондом «Повернись живим» та платформою Dobro.ua оголосили збір коштів на засоби аеророзвідки для українських захисників, що працюють в зоні активних бойових дій – це 3 мільйони гривень! На спеціальний благодійний номер 88007 можна буде відправити смс і таким чином зробити свій донат. Також підтримати наших захисників можна буде за лінком. Зібрані благодійні внески будуть витрачені  на комплект техніки для цілої бригади на передовій, а саме – дрони. Квадрокоптер Matrice 300 RTK і сімнадцять коптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo стануть «очима» бійців і допоможуть в спостереженні та зборі розвідної інформації»

Горбунов Осадча

Юрій Горбунов висловив свою думку, чи є професійне майбутнє в Україні для тих українських акторів, які залишилися жити і працювати в росії та які зараз мовчать про війну.

«Вони вже не будуть тут зніматися. Їх і запрошувати не будуть, і самі не будуть їхати. Вони зробили свій свідомий вибір. Вони віддають перевагу своїм якимось цінностям і таким чином зраджують свою батьківщину. Це все залишається на їхній совісті. Це їхня особиста справа, яка потім буде впливати на їхнє життя.

Звичайно, вони не зможуть більше повернутися додому, у них з’явилася нова батьківщина. Пробачать їм українці чи не пробачать – не знаю. Але точно назад їм дороги немає. І якщо вони з цим вибором згодні далі жити – така їхня доля. Тут нічого не зробиш».

Також ведучий розповів про старшого сина Івана, який наступного року вже піде до школи:

«Ми активно зараз працюємо над тим, щоб цей рік не пропав, щоб наступного він пішов у школу підготовленим. У нас є підготовча школа, він відвідує онлайн-уроки з викладачкою, яка вчить з ним букви, цифри. Звичайно, онлайн – це не зовсім навчання, але до всього можна призвичаїтися».

Повне інтерв’ю читайте за посиланням.

Новини по темі