Ведучий Олексій Суханов про віру в нашу перемогу: «Я впевнений, що Україна під Богом»

Говорить вся країна
19:30
Пн-Чт
Олексій Суханов: Всі, хто має паспорт так званої росії, причетні до вбивств, до геноциду, до того, що у нас відбувається - 1+1

Олексій Суханов: «Всі, хто має паспорт так званої росії, причетні до вбивств, до геноциду, до того, що у нас відбувається»

Поділитися:

Олексій Суханов, ведучий соціального ток-шоу «Говорить вся країна» на каналі 1+1 Україна, став головним героєм YouTube-програми «Слава +». В інтерв’ю Олексій відверто розповів, що йому допомагає триматися під час ракетних обстрілів Києва, чи вірить в існування хороших росіян, кого зараз вважає найріднішими людьми, чи спілкується з батьками, які живуть в росії, що надихає в житті та чи припускає думку про друге одруження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олексій Суханов закликав підтримувати самотніх тварин у притулках

Олексій Суханов

Україна вже півтора року живе в стані повномасштабної війни, коли країна-агресор росія не припиняє тероризувати мирне населення постійними ракетними обстрілами. Олексій Суханов зізнався, що під час нічних обстрілів він, звісно, боїться за своє життя, але в цьому також покладається і на вищі сили:

«Я намагаюсь зараз на цьому не зосереджуватись. Я - фаталіст. Вірю в Бога. Причому хочу підкреслити, що Бог не в церкві, а він в душі, серці і наших вчинках. Я впевнений, що Україна під Богом. Наша Україна вкрай містична».

Не оминули тему росіян – чи коли-небудь вони усвідомлять скоєне і як з ними жити далі? Суханов впевнений, що українцям варто забути про них, не шукати «хороших рускіх», а займатися своїми справами:

«Згадуючи курс історії, не можу навести жодного прикладу, щоб росіяни колись зробили висновки зі свого історичного досвіду. Я думаю, що там (в Росії) нема більше ані варіантів, ані можливостей чи спроби що-небудь покращити. Ну вона (країна) така! Хіба хробак, який зжирає тіло мерця, може коли-небудь навчитися літати? Він навіть світу не бачив.

Ми не будемо шукати серед них когось кращого чи гіршого. Вони – сторонні люди. Вони живуть окремим життям, це інша квартира. Ми маємо жити своїм життям. Росією мають цікавитися тільки наші спецслужби, тому що ідіотів не можна залишати без нагляду».

Розмови про батьків, які живуть в росії, для ведучого вкрай вразливі:

«Бувають моменти в житті, і я шкодую, якщо говорити відверто, що так сталося - коли сторонні стають рідними, а рідні не доводять свою спорідненість».

Олексій вважає, що під час війни не може бути напівтонів і ніяких компромісів навіть з найріднішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи повернуть дитину матері: ексклюзивно в студії проєкту «Говорить вся країна» розповіли нові подробиці скандалу з найстаршою мамою країни

Олексій Суханов

«Деякі теми для мене принципові. Тому що коли ми зараз знімаємо інтерв’ю в «Говорить вся країна» з дружинами, які втратили своїх чоловіків, з чоловіками, які втратили своїх дружин, з батьками, які втратили своїх дітей, з дітьми, які втратили своїх батьків, я дивлюся в ці очі і для мене не існує компромісу. Я вважаю, всі, хто має паспорт так званої росії, причетні до вбивств, до геноциду, до того, що у нас відбувається. Я не хочу мовчати про це. І для мене має вкрай велике значення, як до цього ставиться конкретна людина».

Дуже часто ефіри «Говорить вся країна» бувають вкрай емоційними, тож ведучий поцікавився у Суханова, як той відновлюється і чи не важко записувати такі програми?

«Це ж моя робота. А лікарю що, легше? А вчителю, а військовому, а президенту, а виховательці чи психологам, які зараз працюють з багатьма, тому що в кожного з нас свій ПТСР? В цьому і полягає твоє призначення. Я вдячний долі, що себе знайшов. Так, це виснажує, але й робить мене щасливим – усвідомлення того, що ти комусь допоміг зі свого боку. Твій внесок (хай невеличкий), але є в цьому», - зізнався Олексій.

А швидко відновлюватись йому допомагає філіжанка кави, келих вина, спілкування з друзями, самотні вечори, сон.

«Я люблю побути на самоті. Не люблю багато балакати. Не люблю тусовки і ніколи їх не любив. У мене не таке широке коло спілкування. Але радію, що є люди, з якими мені приємно спілкуватися, то це щастя», - каже ведучий.

Не оминули тему і особистого життя. Але Олексій вважає не на часі це обговорювати на широкий загал, коли в країні війна. А на питання, чи готовий вдруге одружитися, відверто відповів:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У токшоу “Говорить вся країна” на “1+1 Україна” розповіли резонансну історію загибелі 12-річної дівчинки

Олексій Суханов

«А нащо? Мені комфортно в тому статусі, в якому я зараз. Зараз я задоволений своїм особистим життям».

Посилання на повне інтерв’ю.

Новини по темі