Чим вразить новий сезон шоу «Маскарад»: відео про фантастичні костюми, пластичний грим та несподівані таланти зірок

Головне свято країни, супер-шоу «Маскарад» повертається! Вже зовсім скоро глядачі 1+1 зможуть насолоджуватися новим сезоном шоу. В чому буде його унікальність?

Поділитися:

Новий сезон «Маскараду» вже зовсім скоро стартує на 1+1. А зйомки фантастичного шоу вже зараз активно ведуться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маскарад на 1+1: новим героєм найзагадковішого шоу країни став таємничий Арлекін

Продюсер шоу Володимир Завадюк розповідає:

При виробництві «Маскараду» ми надихаємося великими театралізованими шоу в Лондоні, Нью-Йорку, виступами Цирку дю Солей.

Новий сезон «Маскараду» багатожанровий: в ньому зірки у фантастичних костюмах будуть не лише співати, а й розкривати свої інші приховані таланти. Тож вгадати, хто ховається за яскравими костюмами, буде дуже непросто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маскарад на 1+1: новими героями шоу стала зворушлива Гуска Господиня і сексуальний Нептун

Новим ведучим шоу став Тімур Мірошниченко. Він також буде тим, хто плутає всі карти – робить все для того, щоб зірку, яка ховається за певним образом, не було розгадано. Тож як глядачам, так і командам зірок, які намагатимуться вгадати, хто ховається за костюмом культового персонажу чи фольклорного героя, буде цікаво і дуже непросто. Зірки, які змагаються між собою в цьому, поділилися на 2 команди. До першої увійшли Юлія Саніна, Юрій Ткач та Маша Єфросиніна, до другої – Ігор Ласточкін, Ірина Білик та Володимир Дантес. За правилами шоу переможе та команда, яка відгадає більше зірок.

Шоу Маскарад

Юлія Саніна зізнається, що її вразили зйомки нового сезону «Маскараду». Вона говорить:

Тут дійсно були і бойові мистецтва, і літали, як під куполом цирку, люди, від яких цього зовсім не очікуєш.

Та, напевно, головною родзинкою шоу залишаються образи героїв. Усього їх буде 15. Володимир Завадюк розповідає про їхню унікальність:

Один з образів у цьому сезоні – Нептун. Він неповторний своїм повноцінним пластичним гримом. Цей грим дуже складний, подібний до такого використовують, наприклад, у голлівудських фільмах.

маскарад нептун

Ще один персонаж, про якого хочеться згадати – Гуска-господиня. У неї, як і в деяких інших героїв, є рухливі елементи – очі, клюв. Все це робить перевтілення максимально реалістичним.

Маскарад Гуска

Вже зовсім скоро в ефірі 1+1 насолоджуйтеся головним святковим шоу країни – «Маскарадом» та відгадуйте, хто з ваших улюблених зірок ховається за тим чи іншим образом.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю