Зірка серіалу «Моя улюблена Страшко», актриса Дар’я Баріхашвілі святкує річницю стосунків зі своїм чоловіком: «Нам 10»
![Актори Дар'я Баріхашвілі та Сергій Пономаренко святкують річницю Актори Дар'я Баріхашвілі та Сергій Пономаренко святкують річницю](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/722/632/e1843d177cccd0cf9c4a27abd79c1366_665x442.jpg)
Актриса Дар’я Баріхашвілі, яка зіграла Яніну у серіалі «Моя улюблена Страшко», та її чоловік, актор Сергій Пономаренко сьогодні святкують річницю.
Актори Дар’я Баріхашвілі та Сергій Пономаренко сьогодні святкують річницю стоунків. У соцмережах Дар’я написала короткий пост:
Нам 10.
Відомо, що Дар’я Баріхашвілі, яка зіграла Яніну у серіалі «Моя улюблена Страшко», одружена з актором Сергієм Пономаренком. Вони вчилися в одному театральному виші, а зараз разом працюють у Молодому Театрі в Києві. Пара періодично ділиться у соцмережах чуттєвими світлинами.
ФОТО: Instagram/darya_barihashvili
Дар’я Баріхашвілі окрім роботи в театрі активно знімається у серіалах і повнометражних фільмах. Наприклад, зіграла антагоністку головної героїні у спортивній драмі «Пульс». Наразі ж глядачі можуть спостерігати за її грою у серіалі «Моя улюблена Страшко» з понеділка по четвер о 20:45 на 1+1. Дивіться, як "Телесніданок" побував за лаштунками серіалу "Моя улюблена Страшко":
Незабаром вийде велике інтерв’ю з Дар’єю, в якому вона розповість і про творчість, і про особисте життя, не пропустіть! Інтерв’ю ж з акторкою Іриною Поплавською, яка зіграла головну роль у серіалі «Моя улюблена Страшко», вже можна почитати тут: