Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Подарунок до Дня святого Миколая: Як обрати якісний шоколад для дітей

У програмі «Сніданок. Вихідний» Олексій Душка порадив батькам, як обрати якісний шоколад до Дня святого Миколая.

До Дня святого Миколая залишаються лічені дні. Тож батькам уже варто задуматися про солодкий подарунок для малечі. Ведучий 1+1 Олексій Душка, який сам нещодавно вперше став батькомОлексій Душка зізнався, як назвав свою першу дитину, у програмі «Сніданок. Вихідний» розповів, як обрати якісний шоколад для дітей.

Якісний шоколад – надзвичайно корисний для організму продукт. Він покращує розумову діяльність, підвищує імунітет і швидко втамовує голод.

ЯК ОБРАТИ ЯКІСНИЙ ШОКОЛАД

  1. Звертайте увагу на склад. У переліку інгредієнтів на першому місці має бути какао.
  2. До складу чорного шоколаду має входити мінімум п’ять компонентів, а молочного – шість. Якщо інгредієнтів більше, – це означає здешевлення продукту за рахунок домішок.
  3. Звертайте увагу, щоб до складу не входили гідрогенізовані жири та пальмова олія.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ШОКОЛАД В ДОМАШНІХ УМОВАХ

  1. Зовнішній вигляд. Якісний шоколад повинен бути матовим. Це означає, що в продукті відсутні жири.
  2. Хрускіт. Розламайте шоколад. Якщо при цьому буде дзвінкий звук, шоколад не містить пальмового масла та рослинних жирів. Якщо глухий – до складу входять домішки.

Олексій Душка впевнений, що, окрім шоколадних виробів, до Дня святого Миколая ласунів також потішить корисний солодкий подарунок. Читайте, чим можна замінити звичайні солодощі.

Більше новин
Концерт «Інтонації Тіни Кароль» - 26 серпня на 1+1

Як розповіла Тіна, програма концерту - це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках в стилі modern и contemporary. Глядачі почують як улюблені пісні «Перечекати» та «Твої гріхі» з нового альбому, так і відомі хіти.