Актор Кирило Дицевич показав фото страшного ДТП

Кирило Дицевич став учасником жахливого ДТП

Улюбленець українських глядачок, білоруський актор Кирило Дицевич, поділився шокуючи кадрами зі знімального майданчика серіалу "Дві матері"

Поділитися:

Вже цієї осені на «1+1» відбудеться прем’єра нового серіалу «Дві матері», виробництвом якого займається «1+1 Продакшн». У стрічці зіграють популярні актори Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Зоряна Марченко, Ольга Атанасова, Віталіна Біблів, Микола Боклан, Михайло Пшеничний та Кирило Дицевич.

На своїх сторінках у соціальних мережах актори мелодрами діляться ексклюзивними кадрами зі зйомок вражаючих сцен. 

Білоруський актор Кирило Дицевич, який виконає у стрічці «Дві матері» роль Сергія, поділився шокуючи кадрами зі знімального майданчика. У своєму інстаграм актор виклав  фото, на якому лежить на дорозі в мотоциклетному шоломі із ранами на обличчі. Виявляється, за сюжетом герой Кирила потрапляє в аварію на мотоциклі під час переслідування автомобілю.

Нагадаємо, сюжет стрічки розгортається навколо двох молодих жінок, Марти та Зої, долі яких назавжди пов’язала смерть близької людини. Марта – наречена, а Зоя – сестра загиблого талановитого хлопця Сергія. Неспроможна пережити смерть коханого, вагітна Марта втрачає їхню дитину та згодом дізнається про страшний діагноз – безпліддя. До того ж, Зоя вважає Марту винною у смерті брата та прагне помститися за це.

З часом доля знову переплітає у химерний вузол життя дівчат. Між ними знов з’являється один коханий чоловік - багатий спадкоємець імперії ресторанів Андрій Завадський, його мати та одна на двох дитина, яка опинилась у центрі нещадного протистояння двох матерів. Дві жінки спробують з’ясувати хто з них має більше права на дитину - сурогатна чи рідна матір.

Виробництвом стрічки займається «1+1 Продакшн», продюсери – Дарина Жукова, Олена Єремєєва та Вікторія Баранова. Головний режисер та креативний продюсер – Євген Баранов, оператор-постановник- Віталій Запорожченко.

Прем’єра стрічки запланована в новому телевізійному сезоні на телеканалі «1+1».

Також серіал можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.