"Це буде свято великої родини під назвою Україна", — Юрій Ткач з дружиною та донькою розповіли про традиції святкування Різдва

Ти не один: Юрій Ткач з дружиною та донькою розповіли про традиції святкування Різдва у своїй родині

Юрій Ткач з дружиною Вікторією та донькою Лізою розповіли для сайту 1+1 про власні традиції святкування Різдва.

Поділитися:

Цього Різдва, 25 грудня о 21:00 на телеканалі ТЕТ телеглядачі побачать великий різдвяний проєкт під назвою «Ти не один». Над його створенням працює команда телеканалу 1+1 Big Brave Events разом із фестивалем Atlas. У музичному різдвяному проєкті очікують виступи зірок, які будуть поєднані з теплими розмовами з героями нового часу — волонтерами, представниками культурного та волонтерського фронтів.

У такий непростий для країни час учасники проєкту об’єднались, щоб створити атмосферу родинного затишку та підтримати кожного українця. Учасники різдвяного проєкту «Ти не один» поділились своїми сімейними різдвяними традиціями та розповіли, як у своєму дитинстві святкували Різдво, що полюбляють їсти за святковим столом та якою музикою створюють різдвяний настрій.

ти не один

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павло Вишебаба та KOLA про різдвяні традиції та першу зустріч наживо на зйомках "Ти не один" (інтерв'ю)

Актор Студії «Квартал 95» і зірковий тренер «Ліги Сміху» Юрій Ткач з дружиною Вікторією та донькою Лізою розповіли для сайту 1+1 про власні традиції святкування Різдва.

Розкажіть, як у вашій родині святкують Різдво?

Вікторія Ткач, дружина: Мені здається, у нас головна традиція —- це потрапити до батьків у Дніпро. 

Юрій Ткач: І ми стараємось, щоб так було кожен рік. Не завжди виходить, але коли таки потрапляємо, це свято величезне. Не знаємо, як буде цього року, чи вийде приїхати до батьків… Може, їх до себе… Різдво — це справжнє сімейне свято, дуже добре, і ті, хто хоче, щоб ми його не відсвяткували - у них нічого не вийде! Це буде свято великої родини під назвою Україна. 

Без якої страви не обходиться ваш святковий стіл?

Вікторія Ткач: Мама Юри готує шубу, а мій батько готує плов. Ми відриваємо мамину консервацію, бо у неї найсмачніші огірки та помідори. А тато Юри дуже смачно готує м’ясо. 

Юрій Ткач: А так, як всі люди — пюрешечка, качечка, курочка, якийсь запечений півник. 

Юрій Ткач з родиною

Як ви зустрічали ваше перше Різдво разом?

Юрій Ткач: Традиція нашої родини — святкувати однією великою сім’єю: з бабусями, дідусями, тітками, дядьками за одним столом. І ця традиція з’явилась у нас десь 10 років тому. Тоді ми вперше зібрались, і так тепер щороку.

З якими піснями у вас асоціюється Різдво?

Ліза Ткач, донька:  Jingle Bells. 

Юрій Ткач: Щедрик! Мені здається, це як гімн, як головна тема всього Різдва. 

Вікторія Ткач: як ми добре посидимо, доходить діло до гітари. А там вже …

Юрія Ткач: … і тоді я співаю “Чом ти не прийшов”, та й усі українські пісні. Вони якраз лягають під оселедець під шубою, під качечку, під картопельку і трішечки "компотику з узваром". 

Юрій Ткач

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: DOROFEEVA та Лілу45 про дуетне виконання "Щедрика" та різдвяні традиції у своїх родинах — інтерв'ю

Нагадаємо, що за форматом різдвяного проєкту, вперше українські артисти, військовослужбовці, волонтери, діячі культури, представники ДСНС та інших служб зберуться у камерній та затишній атмосфері, щоб поділитись своїми різдвяними традиціями та дитячими спогадами. На глядачів очікують несподівані музичні колаборації, українські пісні, які стали хітами під час повномасштабної війни, а також автентичні різдвяні колядки у сучасному музичному обрамленні. Популярні улюблені артисти заспівають з представниками поколінням нової сучасної музики, яка отримала потужний імпульс після з 24 лютого.

Проєкт «Ти не один» матиме благодійну складову — кожен небайдужий зможе створити різдвяний настрій та надіслати подарунок маленьким підопічним благодійного проєкту СОС

“Дитячі містечка”, який опікується родинами та дітьми-сиротами. До слова, самі артисти також не залишать українських дітей без подарунків, і комусь випаде унікальна можливість отримати різдвяний сюрприз від учасників проєкту.

Не пропустіть різдвяний проєкт «Ти не один» 25 грудня о 21:00 на телеканалі ТЕТ.

Новини по темі