Чотири знаки зодіаку отримають радісні новини у жовтні 2023: хто це буде

4 знаки, що отримають гарні новини у жовтні
Freepik

Які знаки зодіаку отримають щасливу звістку у жовтні?

Поділитися:

Людська доля залежить від зодіаку. Гороскоп на жовтень 2023 від Анжели Перл пророкує позитивні новини цим чотирьом знакам зодіаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на жовтень 2023 для всіх знаків зодіаку: яких змін варто очікувати в романтичному житті

Близнюки

14 жовтня — Сонячне затемнення у 5 домі. Ця подія може принести нову творчу ідею, початок романтичних стосунків, а також радісні моменти у вашому житті. Меркурій у шостому домі також передбачає новини, знайомства або можливість урегулювати ділові питання. 23 жовтня Меркурій продовжує впливати на ваш 6 дім, що може принести нову інформацію, контакти або завдання, пов'язані з вашою роботою, обов'язками чи здоров'ям. Будьте уважні до деталей і документів, які можуть знадобитися вам у цей період.

Рак

З 23 жовтня Меркурій вступає у ваш п'ятий дім, обіцяючи яскравий і активний час. Цей період підходить для вираження себе, любові до життя і радості. Він також пов'язаний з можливими виграшами і приємними подіями. Не пропустіть шанс активно взяти участь у різних заходах і проявити свій талант. 28 жовтня — Місячне затемнення в одинадцятому домі принесе зміни у вашому оточенні та соціальній сфері. Це може включати завершення стосунків із деякими людьми і появу нових друзів. Подумайте про вашу мрію і про те, який наступний крок вам потрібно зробити, щоб рухатися вперед.

Скорпіон

23 жовтня Меркурій входить у ваш знак Скорпіона, в 1 дім. Це період спілкування, комунікації та можливості знайомств. Будуть перемовини. 24 жовтня Сонце також входить у ваш 1 дім гороскопа. Ви станете центром уваги та будете "сяяти". Отримаєте те, чого хочете. 28 жовтня — Місячне затемнення в 7 будинку, у секторі кохання, партнерства та стосунків. Проясниться тема шлюбу чи розлучення. Укладете новий контракт. Найсильніше вплив затемнення відчують ті Скорпіони, в яких день народження з 25 до 31 жовтня.

Водолій

23 жовтня Меркурій змінює знак і входить у ваш 10 будинок, де вже перебуває Марс з 13 жовтня. Ця комбінація підказує вам нові цілі та можливість отримання нової інформації. Ви будете активно працювати над власними проєктами та ставити перед собою нові завдання. З 24 жовтня Сонце у 10 будинку гороскопа, і Луна буде перебувати там з 15 по 18 жовтня. Це період родинних справ. Можливо, ви почнете співпрацювати з одним зі своїх батьків або розглядатимете можливості зміни місця проживання. Також цей період може позначитися на зміні вашого соціального статусу або кар'єрних можливостях.

 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю