У проєкті «Світ Навиворіт» пакистанські шамани розповіли Дмитру Комарову про можливі війни та пандемію коронавірусу

Світ навиворіт. Україна
Новий випуск Світ навиворіт з Дмитром Комаровим Пакистан
Фото: @komarovmir

Пригоди головного мандрівника країни у Пакистані тривають.

Поділитися:

З понеділка по четвер о 17:00 на телеканалі ТЕТ на глядачів очікують пригоди Дмитра Комарова у найпопулярнішому тревел-проєкті країни «Світ Навиворіт». Через повномасштабне вторгнення росії на територію України показ проєкту став на паузу, проте програма повернулась і відтепер глядачі можуть знову побачити улюблені випуски «Світу Навиворіт».

За 13 сезонів шоу «Світу навиворіт» Дмитро Комаров об’їздив 17 країн світу. Наразі глядачі спостерігають за пригодами головного мандрівника країни у Пакистані. Свого часу там він вирушив у місце сили пакистанців – туди, де шамани спілкуються з духами. «Світ навиворіт» спробував дізнатися у шаманів хунзи, яких вважають найсильнішими у Пакистані, долю людства, коли світ остаточно забуде про коронавірус, чи буде менше воїн та яке майбутнє чекає на українців. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий та мандрівник Дмитро Комаров разом з другом придбав 22 автомобілі для військових на передовій

Дмитро Комаров

Після двогодинного ритуалу на питання, чи стане на світі менше воїн, шаман відповів:

«Ні, їх менше не стане. Бо люди стали як кішки з собаками. У кожного є вороги». 

Дмитро Комаров

Тоді усіх хвилювало питання закінчення пандемії коронавірусу, яка повністю поставила на «стоп» увесь світ. Шаман додав, що коронавірус обов’язково завершиться, проте коли це буде – наразі невідомо.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Російські солдати реально раді полону", — Дмитро Комаров показав звільнену Харківщину та висловився про мобілізацію в рф

Дмитро Комаров

Нагадаємо, після 24 лютого Дмитро Комаров поставив свою мандрівничу діяльність на паузу та активно працює на інформаційному фронті, активно розповідає та показує жахіття, які творять російські окупанти своїми ракетами українській землі. Також телеведучий на своїх особистих сторінках у соцмережах публікує відео на фото звільнених міст Харківщини та інших регіонів. Окрім того, Комаров разом з іншими небайдужими українцями працює і на волонтерському напрямку, закуповуючи авто та інші необхідні спорядження для української армії.

Новини по темі