Експерти Поверніть мені красу подарували учасниці «нове обличчя» (до і після)

Команда спасіння повернула красу та впевненість молодій мамі.

Поділитися:

Вчора глядачі телеканалу 1+1 побачили четвертий випуск нового сезону проекту Поверніть мені красу, учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади. До «команди порятунку» увійшли реконструктивний хірург Ростислав Валіхновський, дизайнер Андре Тан, психолог Олена Любченко, а також експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти Поверніть мені красу врятували жінку, що пережила онкологічне захворювання

Героїнею програми стала 28-річна Антоніна Рибіцька з Броварів, чию зовнішність понівечила гемангіома - вроджена доброякісна пухлина на обличчі. На третій день після народження маленькій Тоні видалили пухлину, але післяопераційні рани почали гноїтися, що суттєво збільшило рубці на лівій частині обличчя. Пізніше Антоніна завагітніла від першого і єдиного чоловіка у своєму життя. Заради коханого учасниця схудла на 50 кг. А щоб погасити його борги, жінка навіть продала власну квартиру, після чого обранець вигнав її з дитиною на вулицю. Тоня відчайдушно бралась за будь-яку роботу, щоб прогодувати доньку. Її мрією було стати перекладачем, адже учасниця вільно володіє двома мовами. Проте, роботодавці відкрито зізнавались, що шукають «обличчя компанії», яким через зовнішні вади героїня стати не могла.

Для того, щоб визначити об’єм, глибину та площу рубців, спершу учасниця пройшла ультразвукове дослідження м’яких тканин обличчя, а також комп’ютерну томографію для виявлення наявності рецидиву гемангіоми. За результатами позитивних досліджень реконструктивний хірург Ростилав Валіхновський провів Антоніні ліпофілінг, введення власної жирової тканини у зони дефекту, а також операцію з видалення обвислої шкіри зі стегон, сідниць та живота. Окрім цього, жінці була проведена шліфовка рубців та їх татуаж у колір шкіри.

В свою чергу, експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич допомогла Тоні відновити загальний стан здоров’я після різкого схуднення, яке призвело до анорексії. Анна виявила, що дівчина досі боїться набрати зайві кілограми, тому дуже мало їсть. Разом з експертом героїня поборола власний страх та налагодила збалансоване харчування, додавши до раціону каші, м'ясо курки та рибу, овочі та фрукти. 

Психолог «команди спасіння» Олена Любченко запропонувала дівчині пройти випробування. Олена наповнила великий візок важкими мішками. У першому були пусті склянки, які символізували травму дитинства після спілкування з мамою-алкоголічкою, у другому – цеглини, за допомогою яких Тоня намагалась будувати своє щастя, у третьому – залізні ціпки, які були відображенням почуття вини та сорому за свою зовнішність. Разом з експертом героїня скинула всі мішки з візка, тим самим звільнивши себе від тягаря минулого.

Дизайнер Андре ТанleaderContent допоміг Антоніні перетворитися на стильну впевнену у собі жінку. Андре запропонував дівчині декілька варіантів нових образів для проходження співбесід, для повсякденного життя, а також сукні на вечір.

Нагадаємо, що у програмі Поверніть мені красу, яка успішно транслювалася на 1+1 два сезони поспіль, жінки отримують шанс не тільки виправити недоліки зовнішності, які роками негативно впливали на їхню долю, але і кардинально змінити своє життя. У цьому їм допомагає професійна «команда порятунку», до складу якої входять пластичний хірург Ростислав Валіхновський, дизайнер Андре Тан, психолог Олена Любченко, а також експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич.  Вони не тільки виправляють зовнішні вади героїнь, але і допомагають їм подолати психологічні травми, навчитися любити себе та відчути власну привабливість. Окрім того, особливістю нового сезону стане те, що команда проекту допоможе жінкам досягти цілей та реалізувати життєві плани, які раніше здавались недосяжними через зовнішні вади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти Поверніть мені красу врятували понівечене обличчя майбутньої співачки