Костянтин Грубич розповів, як під час війни працює зі своєю донькою на 1+1: "Наша справа реально рятує від трясовини відчаю і сумнівів у твоїй потрібності"
![Костянтин Грубич та його донька Владислава далі працюють на 1+1 під час війни: "Наша справа реально рятує від трясовини відчаю і сумнівів у твоїй потрібності" Костянтин Грубич та його донька Владислава далі працюють на 1+1 під час війни: "Наша справа реально рятує від трясовини відчаю і сумнівів у твоїй потрібності"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/910/066/471c4c6dada52e9b591c41c9741429bd_665x442.jpg)
Костянтин Грубич та його донька Владислава не покидають інформаційну передову під час російської агресії.
Ведучий шоу "Твій день" Костянтин Грубич розповів, що він, разом зі своєю донькою Владиславою Грубич, яка є журналісткою "Сніданку з 1+1", з перших днів війни не полишити свою професію. Батько та донька продовжують працювати на 1+1, аби надавати актуальну інформацію глядачам під час війни, яку розпочала росія.
Костянтин Грубич розповів, що робота рятує їх від апатії та поганих думок:
Наша справа реально рятує від трясовини відчаю і сумнівів у твоїй потрібності. Так чи інакше кожен з нас в міру можливостей знімає сюжети, веде ефіри "Сніданку. Онлайн", пише дописи спільно з 1+1… Активностей не бракує. І все заради єдиної мети — якнайшвидшої Перемоги України.
Син Костянтина Ярослав на своїй сторінці в інстаграмі додав:
О 6 ранку ми прокидаємося разом, бо спимо на одній підлозі, і відправляємо на роботу наших Костянтина та Владу Грубич під звуки сирен та вибухів. Телебачення — важлива складова буття. Воно вільне і правдиве!
ФОТО: Instagram/vladagrubych
Сюжети та коментарі експертів на найактуальніші теми сьогодення, а також включення відомих людей дивіться щодня з 09:00 до 12:00 у "Сніданку.Онлайн": на Ютуб-каналі програми та на телеканалах ТЕТ і 2+2 на ТБ.