Магічний світ студії Disney доступний на Київстар ТБ

Магічний світ студії Disney доступний на Київстар ТБ

Платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ поповнила бібліотеку контентом студії Disney.

Поділитися:

У відеобібліотеці Київстар ТБ вже доступні касові мультфільми «Таємниця Коко», «Крижане серце 2»,  «Історія іграшок 4», «Рая», «Тачки 3», «Душа», «Уперед», «Єнканто. Світ магії». До того ж серед фільмів можна переглянути пригоди «Аладіна», дивосвіт «Чаклунки», неймовірні «Зоряні війни. Скайвокер. Сходження», «Зоряні війни. Хан Соло», «Кінгсмен», «Круелла», «Смерть на Нілі» та багато інших світових блокбастерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 фільмів вітчизняного виробництва від Київстар ТБ до Дня українського кіно

Всі фільми доступні в професійній українській озвучці, а більшість також мають оригінальну аудіодоріжку англійською мовою. Легальний перегляд контенту студії Disney доступний за символічну додаткову плату від 49 грн.

Загалом на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ знаходиться близько 20 000 фільмів та серіалів, 300 телеканалів, а частина контенту є у вільному доступі для всіх зареєстрованих користувачів платформи. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіно з українським професійним дубляжем – добірка найкращих фільмів від Київстар ТБ

Окрім того, від початку повномасштабного вторгнення Київстар ТБ відкрили безоплатний доступ до новинних телеканалів, всього освітнього та частини дитячого контенту, а також зробили доступними близько 400 аудіоказок українською мовою.

Контент відкритий для абонентів усіх мобільних операторів, а користуватись платформою можна одразу з кількох пристроїв: смартфону, планшету, ноутбуку, SMART – TV та приставки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добірка фільмів українського виробництва на Київстар ТБ, що підкорили світового глядача

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, програм, що транслюють наживо, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступний для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тисяч фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. 

Новини по темі