Найкрасивіші світанки у світі: ТОП-5 місць для зустрічі сонця

Найкрасивіші світанки світу
unsplash.com

Часом ми забуваємо, що живемо у дивовижному світі.

Поділитися:

Але природа не шкодує своєї фантазії і перетворює звичні явища на мистецтво.

Вона створила надзвичайні місця, де зустрічати новий день по-особливому прекрасно.

Арка Меса  (США)

Це найголовніша пам’ятка в Національному парку Каньолендс. І вона першою вітає туристів, що приїхали вивчити дивовижний ландшафт місцевості. Всі вони прагнуть вловити момент, коли сонце, неначе зіниця, опиняється в самому центрі нерукотворної арки.

Фото: unsplash.com

Каппадокія (Туреччина)

Неземної краси ландшафти, підземні міста, печерні поселення. Здається, що ти ходиш по ще незвіданій планеті, адже Каппадокія зберегла свою автентичність і унікальну природу. 

Багато туристів приїздить сюди заради того, щоб політати на повітряній кулі, побачити неймовірні краєвиди і зустріти світанок. Але й з висоти людського зросту видовище перших променів сонця перехоплює подих.

Фото: unsplash.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 причин подорожувати Польщею

Сан-Франциско (США)

Одне з найкрасивіших міст Каліфорнії має не лише багато визначних місць, а й казкові ранки. З пагорбів Твін Пікс відкривається панорама на 360 градусів, звідти Сан-Франциско видно, неначе на долоні. 

Головна візитівка – міст Золоті ворота. Кожного туманного ранку він зустрічає світанок разом із туристами, які проміняли солодкий сон на дещо прекрасніше. 

Фото: unsplash.com

Карпати

Світанок в горах особливий: зверху їх вкриває густий туман, а небо поступово наповнює весь спектр кольорів. І кожен схід сонця тут не схожий на попередній. 

Фото: unsplash.com

Острів Пасхи (Чилі)

Загадку гігантських статуй, що стоять на острові, не розгадано й досі. Але тим він і приваблює туристів: атмосферою таємничості, віддаленістю від цивілізації й вранішнім сонцем, що сходить над океаном.

Фото: unsplash.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 фортець та замків України

Новини по темі