Новий місяць у травні 2022: коли буде та у чому особливість цього Молодика

Новий місяць травень 2022: коли буде чорний Молодик за місячним календарем
Pexels/Rok Romih

У чому особливість Молодика цього місяця?

Поділитися:

Молодий місяць — це особливий період. У цей час енергетика Місяця налаштовується на нову хвилю. У такі дні Місяць та Сонце знаходяться разом в одному знаку/будинку гороскопу. Астрологи рекомендують добре подумати, чим би вам хотілося зайнятися протягом наступного місяця.

У період Молодика (Амавасьї), на 30-й місячний день, люди зазвичай відчувають апатію, слабкість, депресію та занепад сил. Це відбувається через те, що Місяць відповідає за наш розум, емоції, почуття та в нашій натальній карті (особистому гороскопі) і є показником тонкого тіла. Слід пам'ятати, що останній день перед Молодиком несприятливий для початку нових проектів.

Загалом, у зв'язку з тим, що місяць буде спадати і буде дуже ослабленим, вихідні підходять для відпочинку та поточних повсякденних справ. Місяць, що також убуває, і кінець місяця — гарний час підбити підсумки весни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМісячний календар на червень 2022: сприятливі та несприятливі дні для справ

Коли Молодик у травні 2022: дата і точний час

У травні 2022 Молодий місяць настане у знаку Тельця за ведичним календарем. Телець відповідає за розвиток стійкості та сталості. У західній астрології це буде на знак Близнюків.

Точний час Молодого місяця, як і початок нового місячного циклу: 30 травня 2022 року о 13:30 за Києвом.

Майбутній місячний цикл торкнеться:

  • питання здоров'я,
  • краси,
  • комфорту,
  • багатства,
  • майна,
  • цінностей

Також у цей місячний період загостряться потреби у прекрасному, з'явиться жага придбань та володіння чимось. Буде бажання оточити себе красою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на травень 2022 для всіх знаків зодіаку: детальний прогноз від астрологині, що передбачила війну

Що не можна робити в Молодий місяць 30 травня

  • планувати майбутні справи, оскільки продовжується період ретроградного Меркурія
  • робити великі покупки та призначати важливі зустрічі
  • переїжджати та вирушати в подорожі
  • починати важливі справи

Варто зважати і на той момент, що вплив ретроградного Меркурія триває до 2 червня 2022 року. Необхідно бути дуже уважними у всіх питаннях.

Венера зі знака води переходить у вогненний знак Овна. У просторі зростатимуть імпульсивні прояви емоцій. Тому головна порада для підтримання гармонії у стосунках — думайте не лише про себе.

Наступний Молодий місяць відбудеться вже 29 червня 2022 року.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю