Паралімпіада 2020: Україна сьогодні завоювала відразу 5 золотих медалей та вийшла на 5 командне місце

Паралімпіада 2020: фантастичні результати української збірної

Літні Паралімпійські ігри 2020 в Токіо успішні для нашої збірної: у активі українських спортсменів вже 8 золотих медалей, 17 срібних та 9 бронзових нагород.

Поділитися:

Літні Паралімпійські ігри 2020 в Токіо розпочалися 24 серпня та триватимуть до 5 вересня. Спортсмени із 168 країн змагаються у 22 видах спорту. За кількістю здобутих медалей Україна сьогодні вийшла на 5 місце у командному заліку. В лідерах за кількістю медалей Китай (30 золотих), 4 місце у США (11 золотих).

Перший день змагань відразу став врожайним для наших паралімпійців: одразу 8 медалей здобули українські спортсмени. Перше "золото" Україні в Паралімпіаді 2020 принесла пловчиня Єлизавета Мерешко (плавання, 50 метрів, вільний стиль).

Єлізавета Мерешко фото

Срібні нагороди 25 серпня здобули:
- Антон Коль (плавання, 100 метрів, спина),
- Максим Крипак (плавання, 50 метрів, вільний стиль),
- Олексій Вірченко (плавання, 100 метрів, батерфляй).
Артем Манько (фехтування на візках, шабля),
Олена Федота (фехтування на візках, шабля),

Бронзовими призерами стали:
- Євгенія Бреус (фехтування на візках, шабля),
Анна Гонтар (плавання, 50 метрів, вільний стиль).

Другий день змагань теж став знаковим для плавчині Єлизавети Мерешко, яка фінішувала другою на дистанції 200 м комплексним стилем (клас SM6) та додала до своєї золотої ще і срібну медаль.

Вчора 27 серпня, скарбничка української паралімпійської збірної поповнилася відразу на 11 нагород, 2 з яких золоті. Мар'яна Шевчук стала чемпіонкою з пауерліфтингу.

Шевчук золото Токіо

Анна Стеценко стала чемпіонкою з плавання на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Анастасія Москаленко з метання булави,
Владислав Білий з метання списа (Владислав, ставши віце-чемпіоном, встановив при цьому рекорд Європы),
Євгенія Бреус, Наталія Мандрик, Олена Федота з командного фехтування, що стало першої історичною нагородою для українських паралімпійців з цього виду спорту.

"Бронза":
- Юлія Іваницька та Наталія Ніколайчик з дзюдо,
- Юлія Павленко з стрибків в довжину,
- велогонщик Єгор Дементьєв.

Сьогодні українська збірна продовжує вражати вболівальниками фанастичними результатами. Єлізавета Мерешко здобула другу золоту медаль у плаванні. Золоті медалі також здобули плавці:
Євгений Бородайко (100 м брасом),

бородайко золото токіо

Максим Крипак (100 метрів вільним стилем, встановивши новий паралімпійський рекорд),

крипак золото токіо україна

Михайло Сербін (100 метрів на спині).

сербін золото токіо україна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСпортивна драма «Пульс», заснована на реальних подіях: чому слід подивитися фільм, про кого він розповідає та чим мотивує – кіноогляд від Єлени Федорейко

Восьму золоту медаль для України здобув плавець Денис Дубров на дистанції 200 метрів комплексом.

дубров золото токіо
- Роман Данилюк з штовхання ядра,
- плавець Віктор Смирнов (100 метрів на спині),
- Ірина Гусєва з дзюдо,
- Наталія Морквич з фехтування на колясках.

"Бронзу" сьогодні вибороли:
Максим Ніколенко та Іван Май з настільного тенісу,
- Руфат Магомедов з дзюдо.

Вболіваєш за українську паралімпійську збірну та захоплюєшся силою духа наших спортсменів? Не пропусти прем'єру спортивної драми "Пульс", знятої на основі реальної історії життя п’ятикратної призерки Паралімпійських ігр Оксани Ботурчук. Дивись вже 29 серпня о 20:10 в ефірі телеканалу 1+1.