Психологічний тест по картинці: який період у вас на порозі

Психологічний тест по картинці: який період у вас на порозі

Виберіть інтуїтивно слов'янський символ, що сподобався найбільше і читайте трактування-прогноз.

Поділитися:

1. Символ Велеса

Бог Велес вважався покровителем торгівлі, музики та мистецтва, а також опікуном багатства. Але прихильність Велеса належала тим, хто шукає кращого шляху і вперто йде своєю дорогою до задуманої мети.
Передбачення: Найближчим часом Вам доведеться докладати зусиль, щоб досягти бажаного. Ваша дорога буде терниста, але Ваше терпіння буде винагороджене. Вам не можна ризикувати. Ваша найкраща стратегія — дрібними наполегливими кроками підкорювати простір. Вам не позичати впевненості у своїх силах, але віри в результат може не вистачати. Не поспішайте міняти тактику на півдорозі, найскладніше поряд з фінішем. Ви зможете подолати всі перешкоди, якщо терпіння переможе емоції, особливо гнів та роздратування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПсихологічний тест по картинці "Кнопка": які зміни в житті на вас чекають?

2. Символ Лади

Богиня Лада опікувалася відчуттям любові, краси, шлюбу та сімейних цінностей, родючості. Прихильність Лади, за повір'ями предків, скидалася на того, хто подібно до землі-матінки, воскрешав свої почуття і посилював після "темної холодної пори" (за аналогією з зимою) і працював на "врожай" з любов'ю.
Пророцтво. Вам доведеться поборотися за свою сім'ю. Або приділити набагато більше уваги, ніж раніше. Найближчим часом шукайте точки опори для душевної рівноваги: ​​необережні слова та вчинки можуть коштувати дорого. Не поспішайте з розчаруваннями: зробіть крок першою, і тоді ситуація вам розкриє найкраще рішення. Зверніть увагу на свою зовнішность. Через недостатню увагу свого здоров'я, Ви сумніваєтеся у своїй привабливості і почуття краси стає крихким. Наближається добрий період привести себе в порядок і попрацювати на гармонію у відносинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПсихологічний тест по картинці з монетами: як ви зараз схильні заробляти та витрачати гроші

3. Символ Макош

Богиня Макош була символом родючості, рукоділля, ткацтва та хранителькою домашнього вогнища. Заступалася за старанних скурпульозних людей, трудяг, які скромні, але їхній талант від того сяє яскравіше.
Пророцтво. У Вас наближається гарний період отримання результатів, яких Ви досягали наполегливою працею. Однак Ваша ситуація може схвилювати заздрісників, яких у вас чимало. Будьте обережні у розмовах, свої плани тримайте при собі. Зверніть увагу на здоров'я членів сім'ї, особливо дітей. Хороший період для створення сім'ї та планування вагітності. Дохід принесуть всі справи, що мають за основу ручну працю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПсихологічний тест по картинці: яка травма дитинства найбільше впливає на ваше життя

4. Символ Стрибога

Стрибог — бог вітрів. Символ неприборканості та свободи. Заступається за тих, хто вміє ризикувати, рішучих та відважних. 
Пророцтво. Найближчим часом відбудуться події, на які Ви не очікуєте. Вони докорінно змінять Ваші плани, але важливо не відмовлятися від змін, які пропонує ситуація. Рухайтеся вперед попри будь-що, проте прицільно виберіть напрямок. Період доленосних знайомств. Перевіряє Ваші зв'язки на міцність.

Новини по темі