Сливовий пиріг за рецептом Валентини Хамайко: готується легко та з'їдається швидко
Ведуча Сніданку з 1+1 на телеканалі 1+1 Україна Валентина Хамайко поділилась рецептом смачного сливового пирога, який дуже легко готується.
Наприкінці літа сливи стають головними зірками кухні, а в соцмережах зараз на піку популярності —знаменитий сливовий пиріг. Він готується легко, виглядає як із Pinterest, а головне — виходить ніжним, ароматним і не надто калорійним. Секрет криється у меншій кількості цукру та борошна, плюс щіпка кориці, яка робить смак по-справжньому затишним.
«Готується легко і з‘їдається швидко. Це варіант так званого німецького сливового пирога. Рецептів в інеті багато…але в моєму менше цукру і борошна. Він так виходить ніжнішим і менш калорійним. А ще я додаю корицю», - поділилась Хамайко.
Сливовий пиріг за рецептом Валентини Хамайко
Інгредієнти для тіста:
- борошно — 200 г
- розпушувач — 5 г
- масло — 50 г
- молоко — 125 мл
- цукор — 80 г
- ванільний цукор — 10 г
- яйця — 2 шт
- дрібка солі
Інгредієнти для начинки:
- сливи — 10 шт
- цукор — 1 ст. л.
- кориця — ½ ч. л.
Посипка:
- цукор — 50 г
- масло — 50 г
- борошно — 80 г
- (за бажанням — ще кориці)
Як приготувати:
1. Масло збийте з цукром, поступово додаючи яйця (усі інгредієнти мають бути кімнатної температури!).
2. Додайте молоко, потім — борошно з розпушувачем у три етапи, вимішуючи вінчиком без міксера.
3. Викладіть тісто у форму.
4. Розкладіть сливи шкіркою вниз, посипте сумішшю цукру та кориці.
5. Приготуйте посипку: перетріть масло, цукор і борошно до стану крихти. Посипте пиріг.
6. Випікайте при 180°С 35–40 хвилин.
Лайфхак: третину борошна у посипці можна замінити на мелені горіхи або мигдальне борошно — смак стане ще багатшим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
