У мережі обговорюють прем’єру фільму за участі Тіни Кароль

У мережі обговорюють прем’єру короткометражного фільму за участі Тіни Кароль | Зіркове життя | 1+1

Такою ви її ще не бачили.

Поділитися:

Днями в мережі з’явилася нова короткометражна стрічка «Бывшие» режисера Євгенія Баранова, яка стала дебютним проектом для співачки Тіни Кароль. Зірка виконала головну роль у фільмі, зігравши 33-річну Анну, яка намагається побудувати стосунки з коханим, однак усе ще не може позбутися привидів із минулого.

«Це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито питання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і теперішнім. Цей вибір визначає її завтрашній день», – розповідає авторка ідеї Вікторія Баранова.

Враженнями від нового досвіду поділилася й сама Тіна Кароль:

«Фільм для мене був експериментом і великою мрією. Я завжди хотіла зіграти в кіно. Нарешті режисер побачив мене у своєму фільмі, повірив і дав роль. Це фестивальна стрічка, короткометражка. Вона побудована на метафорах. Сама роль не відповідає моєму характеру, це мій антипод. Такою Тіну Кароль ви ще не бачили. Вона трохи божевільна. Як на мене, персонаж відповідає дівчині віком 18-23 роки, у якої була бурхлива молодість. Після її закінчення в неї стається внутрішній психоз, а що відбувається далі – ви й самі побачите».

Цікаво спостерігати й за зовнішнім перевтіленням зірки. Чорне коротке волосся, стриманий светр, спокійний макіяж і розгублені очі – саме такою Тіна постає перед своїм глядачем.

Дивися дебютний фільм Тіни Кароль «Бывшие»:

Більше про кіноексперимент зірки дізнайся у відео:

Читай також інші матеріали про співачку:

1. Температура зростає: Найвідвертіша сукня Тіни Кароль (фото)

2. «Деколи щемить серце», — Тіна Кароль бачить у синові копію свого чоловіка

3. Тіна Кароль зізналась, що вберегло її від самогубства

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Новини по темі