У школах України 4 вересня проведуть урок мрій

 4 вересня у школах України проведуть урок мрій

Його мета - навчити дітей мріяти без меж і йти до мети

Поділитися:

Освіторія та найкращі вчителі України підтримали рух #моядитячамрія.

І тепер у найближчий вівторок, 4 вересня, у  школах по всій України проведуть урок, на якому діти говоритимуть про свої мрії.

Щоб долучитися до проекту і провести такий урок - можна скачати всі необхідні матеріали тут

     

Концепцію уроку розробили найкращі вчителі – фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою Освіторії та Наталею Мосейчук. Організатори задумалися про цей урок, бо побачили результати соціологічних досліджень. Вони засвідчили, що, на жаль, майже всі українські діти не вміють мріяти без меж і плутають матеріальні бажання з мріями.

Їм треба пояснювати, що таке мрія і чому вона така важлива для кожного з нас.

У червні цього року Українська маркетингова група, 1+1 медіа, Фонд Ти не один та проект Здійсни мрію презентували соціологічні дослідження «Про що мріють діти?». 

З'ясувалося, у суспільстві склалася сумна ситуація. Лише 5% дітей мають великі мрії, а решта під мріями розуміють здебільшого бажання розваг, подорожей, матеріальних та практичних речей. Мрії не вважаються в родині чимось серйозним. Але майбутнє кожного з нас починається з мрії!

Дітям треба вчитися мріяти по-справжньому і бачити широкі горизонти. Знати, як треба йти до мети, не здаватися. Знати, що можна щодня робити на шляху до мрії, бо мрія відкриває життєве покликання.

До речі, саме мрія – це головний мотиватор для того, щоб вчитися, обирати майбутню професію. 57% опитаних дітей саме заради своєї мрії хочуть вчитися і розвиватися, і здійснення однієї мрії одразу мотивують дітей мріяти далі, радіти життю.

Під час Уроку мрій 45 хвилин вчителі говоритимуть з дітьми про мрії і порадять, як їх здійснити. Заняття має проходити у формі гри, малювання, спортивних активностей. Основне завдання – надихнути дітей перед навчальним марафоном побачити безмежний світ своїх можливостей.

Вчителі можуть навчити дітей мріяти амбітно, можуть надихнути мріяти яскраво

«А діти, які яскраво мріють, виростають у дорослих, які є щасливими і які готові працювати заради досягнення цих мрій» - розповіла голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин. На порталі Освіторія є вільний доступ до всіх матеріалів уроку мрій

«Я вірю, що цей урок допоможе дітям відкритися, відчути натхнення і знайти свою мрію. Уявляєте, 30 учнів класу, зациклених на комп’ютерних іграшках, раптом трансформуються у космонавтів, винахідників, диво-техніків та модельєрів – у справжніх мрійників, які стараються, аби їхня мрія здійснилася! Це наша мета – відкрити для дітей справжній світ мрій, і я дякую всім хто допомагає разом з нами надихати дітей та їх батьків на мрії, хто бере участь в арт-марафоні #моядитячамрія.

Всі малюнки мрій стануть частиною великого променю, який у грудні відправить мрії до зірок, щоб їх побачив цілий Всесвіт» - поділилася своїми очікуваннями Лідія Таран, фея проекту Здійсни мрію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Еліна Елліс приєдналася до проекту Здійсни мрію

Новини по темі