Василь Шкляр: «Фільм «Чорний ворон» про ту історію, яка триває сьогодні, і він вас ще не раз переконає – ми переможемо»

Василь Шкляр: «Фільм «Чорний ворон» про ту історію, яка триває сьогодні, і він вас ще не раз переконає – ми переможемо» | 1+1

Дивись фільм у кінотеатрах твого міста.

Поділитися:

Відсьогодні у кінотеатрах країни стартував показ повнометражної історичної драми «Чорний ворон». Стрічку знято за мотивами однойменного роману Василя Шкляра.

На другому допрем’єрному показі стрічки, четвертого грудня, автор роману «Чорний ворон. Залишенець» Василь Шкляр зустрівся з шанувальниками у кінотеатрі «Жовтень». На показ гості приїхали з різних куточків України, аби особисто поспілкуватися з письменником та долучитися до переліку тих, хто переглянув фільм ще до офіційного виходу на великі екрани.

Прихильники також мали змогу зустрітися з акторами, які втілили на екрані улюблених персонажів роману та дізнатися про особливості знімального процесу стрічки у режисера Тараса Ткаченко.

На захід завітали актори: виконавець головної ролі Івана – Тарас Цимбалюк, виконавець ролі Вовкулаки – Павло Москаль, Олексій Тритенко, який зіграв роль чекіста Птіцина, Володимир Ращук – отаман Завгородній та Азізбек Абдурашидов – у стрічці Ходя.

Під час зустрічі з шанувальниками та критиками Василь Шкляр, який озвучив історичні коментарі у стрічці, висловив вдячність усій творчій команді та зазначив, що слова із саундтреку до фільму актуальні й сьогодні:

«Дуже добре, що маємо фільм про Холодний Яр: художній, повнометражний, історичний, не побоюся цього слова блокбастер. Я завжди кажу, що не слід ототожнювати фільм із книжкою. Роман неможливо детально відтворити в кіно, але Тарас Ткаченко зробив дуже добру роботу. Мені здається, що від слів, які ви почуєте у фінальній пісні, у вас пробіжить мороз по шкірі. Веселі, брате, часи настали…. Я думаю, що як і роман, цей фільм стане воїном у теперішній ситуації. Це фільм про ту історію, яка триває сьогодні, і він вас ще раз переконає, що ми переможемо».

Режисер фільму Тарас Ткаченко підтримав слова автора та висловив надію на те, що після перегляду стрічки книга стане ще більш популярною. До речі, віднедавна її обкладинку прикрашає кадр з фільму «Чорний ворон».

«Сподіваюся, що ті, хто ще не встиг прочитати роман, після перегляду картини прийдуть додому і нарешті це зроблять та матимуть змогу дізнатися про холодноярські події більше» , – розповів режисер.

Після перегляду стрічки гості спілкувалися з творчою групою вже у дружній атмосфері, щиро дякували команді та автору за роботу, а на додаток мали змогу отримати ще й екземпляр книги, підписаний автором та акторами.

«Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. Події у стрічці розкажуть глядачам про історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно компанією ТЕТ-Продакшн на замовлення 1+1.

Ролі у фільмі виконали відомі українські актори Тарас Цимбалюк, Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Нагадаємо, що нещодавно ми розповіли екзслюзивні факти про фільм .

Читай також:

1. 

2. 

3. 

Новини по темі