Ведуча 1+1 Алла Мазур розчулено прокоментувала своє фото з юними бійцями добробату
!["Ще нещодавно діти, але вже пройшли через таке, що навіть важко в голові вкладається", — ведуча ТСН Алла Мазур поділилася фотографіями з нашими молодими захисниками "Ще нещодавно діти, але вже пройшли через таке, що навіть важко в голові вкладається", — ведуча ТСН Алла Мазур поділилася фотографіями з нашими молодими захисниками](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/937/309/9b6fd4c71da615f16a162cd18d1c9aa1_665x442.jpg)
Алла Мазур показала свою світлину із молодими захисником та захисницею України.
Алла Мазур поділилася у соцмережах зворушливим кадром: вона стоїть разом з двома нашими захисниками. Дівчині та хлопцю по 23 та 24 роки: як стверджує ведуча ТСН, вони ще нещодавно були дітьми, а вже оборонці з добробату, боронять нашу країну від російської агресії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алла Мазур розповіла дивовижну історію порятунку 21-річного українця, якому куля влучила у саме серце
«Душа» і «Декс» (псевдоніми оборонців) ненадовго заїхали в Київ за припасами, де Алла Мазур допомогла їм з ліками. Далі оборонці вирушають у найгарячіші точки країни. Ведуча розповіла, що вони дуже зосереджені та сконцентровані:
Вони зібрані у кулачок. І так хочеться їх обняти, пригорнути до серця… Наші діти. Наші захисники й захисниці. Хто свідомо йде під вогонь заради всіх нас.
ФОТО: Facebook/Алла Мазур
Ведуча пишається нашими захисниками та захисницями:
Дякую! Молюсь за кожного. Хай береже їх Бог! І всю нашу рідну Україну — також.
Нагадаємо, що нещодавно ведучі ТСН Наталія Мосейчук і Наталія Островська розплакалися у прямому ефірі під час розмови з Андрієм Бідняковим про окупований Маріуполь.