Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко про можливу дискваліфікацію на цьогорічному шоу: «Для самого Євробачення це теж був великий стрес-тест на вірність цінностям»

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко про цьогорічне шоу: «Для самого Євробачення це теж був великий стрес-тест на вірність цінностям»

Коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко: «Європа показала, що вона з Україною»

Поділитися:

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко, всімнадцяте коментуючи фінал Євробачення, під час проголошення Kalush Orchestra переможцями уперше не стримав сліз радості. Разом з мільйонами українців по той бік екрану у цю важливу мить розплакався від емоцій, які його переповнювали. У цьому році Україна встановила рекорд – європейські глядачі одностайно підтримали і віддали їй 439 балів! Такого єднання раніше ще ніколи не було!

«На перемогу всі емоційно реагують. Навіть, якщо це перемога на Євробаченні, а не та, на яку ми всі очікуємо. Але вірю, скоро ми обов’язково дочекаємося і на нашу перемогу у війні з росією. У кожного українця зараз перебір емоцій і я не виключення. Європа показала, що вона з Україною, вона співпереживає нам, їй теж болить, тому і віддала рекордні 439 балів! Тому вийшло дуже емоційно», — розповів Тімур Мірошниченко.

Відео зі сльозами та криками радощів Тімура Мірошниченка, який цього року коментував Євробачення з бомбосховища, вмить розлетілося у мережі. Його запостили колеги Тімура у соцмережі: Людмила Барбір, Святослав Гринчук, Ірина Ванникова, Костянтин Грубич, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв.

Також ведучий поділився враженнями від цьогорічного міжнародного конкурсу, який пройшов в італійському Турині. Адже Тімур коментує Євробачення вже 17 років, є з чим порівнювати.

«Найбільше враження цього року саме від організації, режисури, сценографії. І витончених та водночас глибоких моментів, які були закладені в шоу. Для творців Євробачення цьогорічний конкурс був теж викликом: їм було складно робити вигляд, що на континенті немає війни. Але було б безглуздо, якщо б були пісні, танці, всі веселяться і не звертають уваги на те, що відбувається у них під боком. Тому все це потрібно було дуже обережно, дуже акуратно закладати, зберігаючи свої цінності», — коментує ведучий.

Той момент, коли Kalush Orchestra зі сцени закликав врятувати «Азовсталь» і Маріуполь і всі почали переживати, що буде дискваліфікація, для Мірошниченка була хвилююча. 

«Я подумав, а як може бути дискваліфікація просто за те, що ми просимо допомогти врятувати життя? У Євробачення є фундаментальні цінності – це любов, взаємоповага, взаєморозуміння, прийняття, рівність, різноманіття, взаємопідтримка. І найголовніше – це мир! Конкурс був створений після Другої світової війни задля об’єднання та миру. Євробачення одним з першим відреагувало на повномасштабне вторгнення Росії в Україну. 25 лютого Росію вигнали з Євробачення. Звісно, всі ці події були дуже грамотно відображені в шоу. Для самого Євробачення це теж був великий стрес-тест на вірність цінностям. Як на мене, вони його пройшли на всі 100 відсотків, вчергове довівши, що це більше ніж конкурс», — говорить Тімур.

Чи зможе Україна прийняти Євробачення 2023, дивіться в сюжеті:

Новини по темі