«Одруження наосліп» на 1+1: на телепроєкт за пошуком кохання прийде екс-міністр

Одруження наосліп
Одруження наосліп» на 1+1: хто новий герой

18 червня о 20:20 на телеканалі «1+1» покажуть третій епізод сьомого сезону романтичного шоу «Одруження наосліп», в якому експерти допомагають успішним холостякам і холостячкам знайти другу половинку.

Поділитися:

Пари підбираються психологами на основі емоційної, сексуальної і психологічної сумісності людей.

Героєм третього епізоду «Одруження наосліп» стане екс-міністр екології та кандидат в Президенти України Ігор Шевченко. П'ятдесятирічний екс-міністр протягом усього свого життя шукає кохання  і має дуже високі  вимоги до майбутньої обраниці.

«У мене були серйозні стосунки з дівчатами, але на жаль, в якийсь момент мені переставало бути з ними цікаво. Я постійно продовжую розвиватися інтелектуально. Навчався в Гарварді і Єльському університеті. Дівчата зараз обмежуються шопінгом і подорожами. Вони не цікавляться історією та культурою. У стосунках мені потрібна  інтелектуальна партнерка. Також з іншого боку, дівчина повинна знати іноземні мови, правила етикету. У неї має бути відмінне почуття стилю. Мені подобаються стрункі дівчата, які стежать за собою, але не зловживають пластичною хірургією», - сказав Ігор Шевченко.

 Його нареченою стала 31-річна жінка на ім'я Ірина, яка має дві вищі освіти і знає дві іноземні мови. На даний момент дівчина професійна вейкбордистка і тренерка з йоги.

«За освітою я філолог і юрист. Я вільно спілкуюся англійською і французькою мовами. Закінчила аспірантуру. На перше місце в житті я ставлю особисту свободу. У мене високі вимоги до людини, яку я б хотіла бачити поруч із собою. Мій ідеальний чоловік активний, спортивний, ввічливий і інтелектуальний. Він повинен бути реалізований і статусний. Обов'язково старший за мене, тому що мені важливо, щоб чоловік був досвідченіший. І найголовніше - він повинен сподобатися моєму батькові, а це- завдання не з легких», - розповіла наречена Ірина.

 Молодят чекає відвідування офіційного заходу, іспит на знання етикету, а також знайомство з батьком нареченої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трійця 2021: що не можна робити на Зелені свята

Одною з тем сьомого сезону проекту «Одруження наосліп» стане самооцінка. Як працювати над нею та як тренувати свою самооцінку?

 «Рівень самооцінки - це не стабільна величина, яка сформувалася в дитинстві і залишилася на все життя. Самооцінка змінюється під впливом зовнішніх чинників, нашого досвіду, оточення і так далі. А це означає, що ситуація не така вже й патова і її можна змінити настільки, наскільки ми зможемо собі дозволити. Важливо адекватно діагностувати себе та розуміти наскільки ваша самооцінка занижена, чи навпаки завищена. Якщо ви помітили у себе проблеми з самооцінкою треба зупинитись та оцінити себе, - каже психолог Ірина Кириченко Одними з головних ознак заниженої самооцінки є складність у прийнятті рішень. Вам постійно потрібне схвалення оточуючих. Ви відчуваєте незручність коли вам роблять компліменти. Постійно порівнюєте себе з іншими і переживаєте, що про вас подумають. Ви не можете сказати «ні», навіть якщо те, що пропонують вам зашкодить. Ви жертвуєте собою «на благо» інших: чоловіка, дітей, мами, колег по роботі, подруг. Перелік таких проблем нескінченний. Що робити, якщо ви зрозуміли, що все вищеперелічене про вас? По-перше, потрібно змістити фокус уваги на свої успіхи, досягнення і навіть почати записувати їх щодня, а не чекати оцінки і заохочення від оточуючих. Люди із заниженою самооцінкою часто страждають і розчаровуються не отримавши бажаної реакції. Треба ставити маленькі цілі і їх досягати. Ви будете відчувати гордість і задоволення за себе та рухатися до великої місії. Важливо не починати з великих та глобальних цілей, які досягти складно. У перспективі, від цього тільки збільшиться розчарування якщо ви не просунетеся. Любіть себе, тоді вас полюбить весь світ».

Чи залишаться молодята разом і з якими ще проблемами зіткнеться новостворена сім'я, дивіться вже в п'ятницю на телеканалі 1+1 о 20:20.

Нагадаємо, «Одруження наосліп» виходить в ефірі телеканалу вже 6 років поспіль і є власною розробкою телеканалу. У 2012 році проект став переможцем пітчингу ідей, організатором якого була група 1+1 media, а в 2013, на C21 / FRAPA Format Award в Каннах, формат увійшов в топ-5 кращих форматів року.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю