Антон Лірник показав перше фото дружини з новонародженим немовлям

Антон Лірник показав перше фото дружини з новонародженим немовлям
© lirnik_shmirnik

Щасливий батько продемонстрував світлини родини і розповів про рідкісне ім’я донечки.

Поделиться:

Вагітна Ольга Фреймут прийшла у школу доньки в екстравагантному вбранніАнтон Лірник, суддя гумористичного шоу «Ліга сміху», який нещодавно знову став батьком, показав перші фото дружини з новонародженою дитиною.

Донька шоумена та дизайнерки Марини з'явилася на світ у День космонавтики, 12-го квітня. Дівчинку назвали Марфою, хоча артист спочатку пропонував інший варіант.

ТСН.ua 

Ім'я прийшло спонтанно, просто мою дружину Марину в дитинстві мама ласкаво називала Марфою. Це настільки їй подобалося, що вона мріяла назвати свою доньку саме Марфою. Звичайно, я наполягав на імені Валентина, оскільки вона народилася у День космонавтики. На честь Валентини Терешкової, але Марина не прийняла моїх пропозицій. Вона сказала: значить так, Антоне, народиться дівчинка, я її побачу, подивлюся на неї та зрозумію, як її звати. І коли народилася Марфа, Марина взяла її на руки і сказала, що вона викапана Марфа, - зізнався він.

Актуальне питання схожості, яке усі батьки та родичі обговорюють чи не найпершим, у Лірників спровокувало диспут. Характерною для нього манерою, тренер «Ліги сміху» віджартовується, відповідаючи на запитання про це.

Вона схожа на людину – це можна сказати без сумнівів. Зрозуміло, що з перших хвилин ми стали ділити органи . Ну тобто, ніс точно мій, губи теж мої. Стосовно очей триває гаряча дискусія. Вона така, темненька, схожа на мене у цьому сенсі, - сміється шоумен.

ТСН.ua 

За словами Антона, його кохана почувається добре, а сам він хоче наразі якнайбільше часу проводити з маленькою, оскільки «можна безкінечно дивитися на вогонь, воду та на свою новонароджену дитину».

ТСН.ua 

Старшу сестричку новонародженої Марфи, Соню, знайомитимуть із крихіткою сьогодні. Оскільки, раніше вона трошки прихворіла.

Нагадаємо, не так давно Антон Лірник розповів, що спільного між політикою та ковбасою.