Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Як знайти шлях до чоловічого серця

Психологи Одруження наосліп розповіли, як відкритися для нових стосунків.

Сьогодні глядачі 1+1 побачили новий випуск реаліті , героями якого стали 33-річний IT-спеціаліст Олександр та 28-річна модель Каріна. Олександр мріяв зустрітися кохання свого життя, а Каріна - сильного та надійного партнера поруч. 
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 1+1 розпочав кастинг на новий сезон Одруження наосліп
 


 

З першого погляду молодята сподобались один одному, швидко ухвалили сімейний бюджет та обговорили завдання на тиждень. Завдання Каріни було намалювати велику картину фарбами за допомогою тіла. Настрій у пари був хорошим, поки Олександр вирішив зблизитись із дружиною і обійняти її.  Каріні не сподобався такий сміливий жест партнера, і дівчина образилась.

Я розумію, що він це зробив не із поганими намірами, але для мене це було настільки неочікувано, що я не змогла впоратись зі своїми емоціями, - зізнається Каріна. 

Однак Олександр вирішив не опускати рук і остаточно підкорити серце дівчини. Хлопець приготував для Каріни романтичну домашню вечерю, однак дівчина вирішила й надалі випробовувати терпіння свого чоловіка і провокувала його діяти неправильно, забувши про правила та гарні манери. Каріна звинуватила Олександра у закомплексованості і не повірила хлопцю, що він поводить себе чесно. 

Залагодити конфлікт самостійно у пари не вийшло, тому до них навідались психологи. Каріна зізналася експертам, що поводила себе таким чином, аби Олександр одразу показав свої негативні сторони. Дівчина більше не хотіла розчаровуватись у стосунках і прагнула впевнитись, що Олександр їй підходить. 


 
«Її бажання знайти недоліки у вас, Олександре, не означає, що вона хоче вас якось образити. Вона просто хоче зрозуміти людину, яка їй подобається. До прикладу, у мене вдома живе кішка. Як на мене, максимально довірливі стосунки між домашнім улюбленцем і хазяїном - це коли кішка лягає на спину, підіймає лапи і дозволяє погладити її м’якенький животик. У цей момент вона особливо вразлива і показує хазяїну, що не чекає від нього ніякої загрози. Стосунки між чоловіком і дружиною справжні, якщо ми дозволяємо погладити свій животик. А якщо ж кішку намагатися погладити силою, вона починає захищатися все більше і більше. Ви, Каріно, змушуєте людину відкриватися вам у тому темпі, який підходить лише вам. Від самого початку у вас порушений режим довіри», - зауважує Єгор Тополов. 

Можна звести сотні стін, а людина все одно принесе неприємний сюрприз. Довіритись - теж ж саме, що свідомо падати у прірву, - каже Олена Любченко. 

Психологи вирішили навчити Каріну знаходити підхід до чоловіка і для цього підготували для молодят завдання. Олександр та Каріна переїхали жити в інший будинок, у якому не було комфортних умов для проживання. Для того щоб добре харчуватися та привести будинок у порядок, парі потрібно було працювати в команді. Спершу молодята знову почали сперечатися, але потім вирішили помиритися і взяли ситуацію під контроль. 


 
У фіналі проекту молодята оголосили про своє рішення залишити обручки і продовжити свої стосунки, незважаючи на усі пережиті конфлікти. 
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий шанс: Як повернути довіру в стосунки
 
 

Свадьба вслепую
Полные эпизоды
2018-03-28
Загружается
Топ новости
Новости
Новости