Ведуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко: «Якби у мене не було дітей, я була б з чоловіком на фронті»

Сніданок. Вихідний
07:00
По выходным
Ведуча Сніданок. Вихідний Валентина Хамайко розповіла про чоловіка на фронті - інтерв'ю

Ведуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко про чоловіка на фронті й про важливу роль проєкту «Сніданок. Вихідний» в її житті.

Поделиться:

Ведуча ранкового проєкту «Сніданок. Вихідний», який виходить у вихідні з 07:00 до 9:30 на каналі «1+1 Україна», Валентина Хамайко в інтерв’ю для сайту bigmir.net розповіла, як в умовах війни їй вдається тримати баланс між вихованням дітей самотужки та роботою на телебаченні, про чоловіка на фронті й про важливу роль проєкту «Сніданок. Вихідний» в її житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запечена паста аль форне: покроковий рецепт від Валентини Хамайко у "Сніданку. Вихідний"

Валентина Хамайко відверто зізналася, що їй зараз важко самій виховувати дітей в той час коли чоловік, бізнесмен Андрій Оністрат захищає країну на передовій. Ведуча каже, якби не четверо малолітніх дітей, вона б і сама пішла воювати на фронт, адже має медичну освіту і її знання стали б у нагоді.

Валентина Хамайко

«Якби у мене не було дітей, я була б з чоловіком на фронті. Насправді, я, як медик, підлягаю під мобілізацію, бо в мене є і військові знання, і медична освіта. І зараз, коли з'являється інформація про те, що будуть мобілізовувати жінок, розумію, що теоретично можу бути серед них теж. Але наявність чотирьох неповнолітніх дітей мене відстрочує. Проте з дітьми у нас теж була розмова, що якби не їх вік, я була б поряд з чоловіком. Це логічно».

Ведуча каже, що коли чоловік їй розповів про своє бажання піти на фронт, вона довго не могла погодитись з його рішенням. Він все більше занурювався у військову тему, а коли старший син Андрія, Остап, вирішив йти на службу, чоловік теж пішов.

Валентина Хамайко

Андрій Оністрат 

«Зізнаюся, більше ніж місяць не могла внутрішньо прийняти ситуацію. Я дуже злилася на чоловіка, навіть були моменти, коли не хотіла йому дзвонити. Злилася, що він не говорив зі мною про це, бо я б могла морально себе до цього підготувати. Зі мною потрібно розмовляти, але він, напевно, боявся і, можливо, сам вагався приймати це рішення, бо воно для нього було достатньо складне. Тому так і трапилося. В мене не питали, він поїхав, а я досить довго адаптувалася до ситуації і приймала її.  Були сльози, емоційні розмови, багато важких питань, на які чоловік не хотів відповідати. Це для мене боляче, бо ці питання мене турбують теж. Відповіді на них я шукала в інших людей, близьких друзів, кому він, можливо, відповідав.

Я перейшла на те, що почала дарувати йому світлі та смішні історії, тепло дому, розповіді про сина. Відчула важливість в тому, що психологічно маю балансувати його емоційний стан, тим більше, це було особливо важко після загибелі Остапа», - розповідає Валентина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатські гомбовці: покроковий рецепт приготування від Валентини Хамайко у "Сніданок. Вихідний"

Валентина Хамайко зізналась, що в теперішніх умовах, коли є переживання і за дітей, і за чоловіка, який зараз перебуває постійно у небезпеці, «рятівним кругом» став проєкт «Сніданок. Вихідний», який вона веде зі своїм незмінним ведучим Олександром Поповим вже 7-й рік.

Валентина Хамайко

«Сніданок. Вихідний» для мене став світлом, порятунком та емоційною розрадою. Мені здається, що для мене «Сніданок» за цей рік став психотерапевтом. В найважчі дні, тижні та місяці, коли я приходжу на ефіри, коли мене зустрічають мої колеги, дівчата в гримерці, - це інший світ. Світ, в якому я дозволяю собі емоційно відволіктися від побутових і важких думок, які все одно присутні. Я багато разів дякувала і буду продовжувати, тому що без «Сніданку. Вихідного» мені було б дуже важко. Це моя віддушина, мої найкращі психологи на 2,5 години», - розповідає телеведуча.

Повне інтерв’ю Валентини Хамайко читайте за посиланням.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю