Єгор Гордєєв: 10 цікавих фактів про жінок, мрії та захоплення ведучого

Сніданок з 1+1
07:00
Будні
Єгор Гордєєв: 10 цікавих фактів про ведучого Сніданку з 1+1

Напередодні дня народження улюбленого ведучого знайомимося з ним ближче.

Поділитися:

Завтра, 27 лютого, ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв святкуватиме день народження. Тож 1plus1.ua зібрав цікаві факти про іменинника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валентина Хамайко: 10 несподіваних фактів про ведучу 1+1

1. Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Також вивчав режисуру телебачення в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого.

2. «Мужність — це готовність брати на себе відповідальність. Якими б не були наслідки. У ХХІ столітті не існує суто чоловічих професій, ролей в сім'ї та суспільстві, чоловік може по-різному виглядати, думати і позиціонувати себе, але відповідальність за свої слова і вчинки — первинна статева ознака чоловіка і сьогодні», — переконаний ведучий.

3. Палке захоплення нашого іменинника — яхтинг. Любов до мандрівок під вітрилом йому прищепив рідний дядько — професійний перегонщик яхт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Dan Balan: 10 цікавих фактів про співака, які вас здивують

4. Дитяча мрія Єгора Гордєєва — бути капітаном яхти. Ведучий вірить, що його мрія скоро здійсниться!

5. Вірним другом ведучого є його лабрадор Джум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Кухар: 10 несподіваних фактів про приму-балерину

6. Єгор у свої 29 років — завидний холостяк. В одному з останніх інтерв’ю він зізнався, що поки не бажає зав’язувати стосунки заради стосунків: «Із часом побачимо: або енергія з’явиться, або стане цікаво, або спалахне іскра – і тоді все інше буде байдуже». При цьому вважає, що до амурних справ потрібно ставитися або дуже серйозно, або взагалі не надавати їм значення: «Тим паче був досвід, коли ставало боляче. Для мене це велика робота і часто, буває, ліньки витрачати на це час. Інша річ – короткотривалі історії (усміхається). І приємно, і не зобов’язує».

7. У жінках ведучий цінує почуття гумору. На його думку, саме ця риса «об'єднує і може багато виправити».

8. «Я легко ставлюся до грошей, не страждаю накопиченням. Тобто не марнотрат, але і не трясусь над ними. Вони це відчувають і швидко від мене йдуть», — з усмішкою розповів ведучий.

9. Єгор любить подорожувати, тож із радістю поділився з читачами нашого сайту добіркою з п'яти країн для тих, хто збирається за кордон уперше. Найбільше ведучого вразила Ісландія, поїзду до якої він подарував на ювілей мамі. «Це як вояж на іншу планету — її навіть порівняти ні з чим: ні за красою пейзажів, ні за ментальністю. Там автентичність якимось дивним чином поєднується з новими технологіями — абсолютно у всьому!» — ділився Гордєєв.

10. Найнесподіваніший подарунок, який коли-небудь робили ведучому, — стрибок із парашутом. Єгор із радістю його прийняв, адже дуже хотів подолати свій страх висоти.

Зіркові новини
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю