Єгор Гордєєв запустив свій канал на YouTube — і це буде захопливо!

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Єгор Гордєєв запустив свій канал  на YouTube

Ведучий Сніданку з 1+1 ділитиметься цікавими історіями про подорожі, зустрічі та залаштунки.

Поділитися:

Це буде канал, де Єгор розповідатиме більше, ніж ви можете бачити з ним у ранковому ефірі на 1+1. Це його авторська робота, він буде ділитися з інтернет-аудиторією цікавими історіями про свої подорожі, зустрічі, залаштунки, ви будете разом знайомитися з відомими персонами і діячами: політиками, акторами, науковцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єгор Гордєєв розповів про свої кулінарні експерименти

Прем’єрний епізод на каналі Єгора – це ексклюзивне інтерв’ю, що готувалося впродовж цілих трьох (!) років і яке Єгор віз до нас із далекої Ісландії – це розмова з Йоном Гнарром, який був мером міста Рейк'явік, він легенда і герой країни, його обрали на виборах 2010 року, коли держава була на межі банкрутства.

Йон розповів Гордєєву, як жартував на своїй передвиборчій компанії і що обіцяв людям, де взяв гроші на десятки кілометрів велосипедних доріжок, як організував одну з найвдаліших шкільних реформ, та як Рейк’явік вдалося перетворити на туристичне місто, що робить зараз після політичної роботи, а також відповів на запитання, чи приїде до Києва. Єгор досліджував, чому в Ісландії – «крижаній країні» – живуть одні з найщасливіших людей планети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єгор Гордєєв: 10 цікавих фактів про жінок, мрії та захоплення ведучого

Захопливе бліц-інтерв’ю Йона Ґнарра дивіться на каналі Єгора Гордєєва:

Єгору Гордєєву, який за освітою та досвідом не лише філософ, а й телережисер, журналіст, подобається створювати та креативити відеоісторії.

Наразі серії каналу будуть виходити в ефір відповідно до фактичного матеріалу, реальних подій і настрою, а не за графіком, тож уважно стежте за анонсами. Перший час Єгор буде багато експериментувати і шукати свій авторський стиль для Ютюб-формату. Приймаються поради та ідеї! Підписуйтеся і клікайте на дзвоник.

Новини по темі