Роману Віднесені вітром виповнилося 80 років

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

30 червня був надрукований перший тираж легендарного роману Віднесені вітром.

Поділитися:

Легендарний роман Віднесені вітром не втрачає своєї популярності навіть через 80 років після того, як він вперше потрапив до захопленого читача. У програмі Сніданок з 1+1 пригадали історію написання відомого роману та незвичайну біографію письменниці. 

Що почитати на вихідних: улюблені книжки Валентини ХамайкоАвторка книги Маргарет Мітчелл з дитинства захоплювалася літературою. Вона списувала зошити сценаріями своїх майбутніх творів, писала розповіді, ексеприментувала з епічним жанром. Ставши домогосподаркою, письменниця не залишила свої літературні заняття.

Маргарет Мітчелл не планувала писати роман для широкого загалу. Вона надсилала деякі сторінки рукописів друзям, щоб вони висловились стосовно її скоромних спроб написати книгу.

Натомість, скромні спроби перетворилися на легендарний літературний твір, який хвилює жіночі серця та вселяє віру у справжнє кохання.

Що подивитися на вихідних: Усі серії Наші пані у Варшаві онлайн30 червня 1936 року з історією Скарлетт О’Хари познайомилися перші читачі. Авторка роману брала активну участь в популяризації книги. Через три роки відбулася прем’єра однойменного фільму, який став однією із найвизначніших робіт Голлівуду. Стрічка по мотивам роману отримала 9 нагород Оскар та ще п’ять разів була номінована Американською кіноакадемією.

Віднесені вітром став останнім романом Маргарет Мітчел. Спочатку на заваді стала втома від постійної уваги та війна. А коли через 10 років авторка була готова приступити до написання нового шедевру, її життя перервалося.

Багато людей кажуть, що Маргаретт рано пішла з життя, тому що відкладала всі справи на потім. Мовляв, долі не подобаються такі зухвальці. Цікаво, що спочатку Маргарет Мітчелл хотіла назвати роман не Віднесені вітром, а Завтра буде інший день, що відображає ставлення авторки до життя.

На телеканалі 1+1 є багато прекласних жінок. Як ви вважаєте, хто б із них міг стати новою Скарлетт?

 
Новини по темі