"Вона сподівалась, що до кінця літа повернеться на знімальний майданчик": спогади режисерки Наталії Ворожбит про Руслану Писанку

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Спогади режисерки Наталії Ворожбит про Руслану Писанку

Наталія Ворожбит згадала Руслану Писанку та прозповіла про її останню велику роль у стрічці "Демони".

Поділитися:

Ексклюзивно для «Сніданку з 1+1» ведучому Єгору Гордєєву вдалось взяти інтерв’ю у кінорежисеркою Наталії Ворожбит. Саме у її стрічці «Демони» Руслана Писанка отримала головну роль, яку називала найважливішою в своєму житті.

Наталія Ворожбит та Єгор Гордєєв

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВедучий «Сніданку з 1+1» та продюсер «Твій день» Єгор Гордєєв поділився своїми дитячими спогадами про Руслану Писанку

Єгор та Наталія – колишні шефи Писанки у телевізійному та кіножитті. У спільній розмові вони обговорили, як Руслана віддавала себе професії, водночас знімаючись у кіно та щодня виходячи у прямий ефір шоу «Твій День» та як була впевнена, що до кінця літа обов’язково повернеться до професії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПішла з життя слідом за мамою: Руслана Писанка була змушена втікати з розбомблених Гореничів та прощатися з мамою по вайберу

Руслана Писанка

За словами Гордєєва, Руслані було дуже важливо повернутись на великий екран. Також він пригадав, як акторка та телеведуча висловилась щодо ролі у фільмі «Демони».

«Вона мені пошепки сказала: «Я не знаю, але мені здається, що це найкрутіша кіноробота у моєму житті», — розповів телеведучий.

Сама режисерка Ворожбит дуже самокритично ставиться до своєї роботи, проте запевняє: Руслана там надзвичайна та неперевершена, її точно такою ніхто не бачив. За її словами, це дійсно нова Руся. Режисерка привідкрила завісу фільму та ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» розповіла про роль Писанки у фільмі «Демони».

«Героїню звати Ніна, для мене це пострадянська Україна. Історія про те, як в українське село приїздить росіянин. У героїв починаються стосунки, які спочатку нагадують велику любов, а потім це перетворюється на їхню особисту війну», — поділилась Ворожбит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧоловік Руслани Писанки вперше розказав, як дружина розповіла про рак

Одним з найдраматичніших моментів за останній рік життя Писанки стало її падіння під час вистави, яке призвело до перелому ноги. Саме з того часу акторка та телеведуча не з’являлась ні на знімальному майданчику фільму, ні у студіїї інфотейнмент-шоу «Твій день», де була ведучою. Наталія особисто була присутня в залі під час того рокового виступу. Говорить, що одразу зрозуміла, що сталось, проте глядацька зала до останнього думала, що падіння Руслани – це сценарний задум.

«Ми до останнього допомагали зі швидкою… Вона лежала по центру зали, у сукні на фінальний вихід і питала: «Ну як вам вистава?». Ну це Руся, настільки їй це було важливо. Біль був жахливим, вона дуже сильно зламала ногу. Але публіка від вистави була в захваті, стогнала від щастя, підспівувала разом із нею. Вона як богиня танцювала на великих підборах. Руся потім сказала, що, мабуть, так треба, мабуть я кудись сильно бігла. Мені треба було думати про пріоритети, зупинитись», — розповіла режисерка.

Руслана Писанка

Про важку хворобу акторка розповіла колегам дуже завуальовано. Називала її «болячкою», але казала, що до літа вона повернеться на знімальний майданчик. Говорила, що обов’язково все поборить і стрічка «Демони» буде дознята.

«До кінця літа я сподіваюсь, що все буде добре, ось так вона сказала», — зазначила Ворожбит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Вона не хотіла, щоб її бачили в такому стані», – вперше після смерті Руслани Писанки її чоловік у прямому ефірі прокоментував її хворобу і поділився спогадами про дружину

Фактично для Руслани Писанки роль Ніни у «Демонах» — її перша головна роль в українському кіно. Сама акторка зізналась Наталії про те, що бачила нелюбов українських режисерів до неї. А сама Ворожбит це пояснює так:

«Вони просто її боялись, бо вона діва та брила».

Руслана Писанка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Колосальної сонячної енергії, яка заполоняє все навколо, нам буде дуже не вистачати», – у «Сніданку з 1+1» поділилися спогадами про Руслану Писанку

Єгор та Наталія пригадали, що Руслана мала певну фішку на кастингах. Наприклад, сильно запізнюватись. Проте Писанка могла одразу заповнити простір власною енергію. І, не дивлячись на її популярність, вона взагалі не мала зіркової хвороби, капризів, проте була дуже професійна та працьовита. Наталія додає:

«Найбільш відданої людини на знімальному майданчику важко було собі уявити».

Писанка Руслана

Задля цієї важливої ролі Писанка не побоялась навіть підстригти своє волосся. Єгор Гордєєв пригадав, як Руслана повідомила йому про це. Вона пішла на цей крок і в перуках виходила в ефір, щоб глядачі не помітили змін у зовнішності.

Писанка Руслана

Фото: www.instagram.com/yegorgordeev

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю