Зірка «Жіночого Кварталу» Анастасія Оруджова стане учасницею нового сезону «Танців з зірками» на 1+1

Танці з зірками
 Анастасія Оруджова стане учасницею нового сезону «Танців з зірками»

Телеканал 1+1 працює над новим п’ятим сезоном головного танцювального шоу країни «Танці з зірками».

Поділитися:

Триває #танціззіркамиchallenge – традиційний зірковий челендж, у якому учасники сезону кидають один одному виклик із запрошенням на легендарний паркет. Нещодавно український актор, зірка серіалу «Слід» Олексій Суровцев прийняв #танціззіркамиchallenge та кинув виклик учасниці «Жіночого Кварталу» Анастасії Оруджовій. Сьогодні гумористка прийняла челендж, опублікувавши на власній сторінці в інстаграм відео, у якому її колега Юрій Ткач ділиться досвідом участі у «Танцях з зірками».

«Я ніколи в дитинстві не займалася танцями. Навіть соромилася танцювати в дитячих таборах, завжди просто стояла біля стіни, — коментує учасниця "Жіночого Кварталу" Анастасія Оруджова. — "Танці з зірками" для мене — це виклик всім моїм фізичним можливостям, оскільки навіть стати у правильну стійку перед початком танцю — для мене вже як окремий вид мистецтва», — прокоментувала Анастасія Оруджова.

Анастасія кинула виклик капітану команди «Стояновка» у «Лізі сміху» Івану Люленову, а чи прийме він #танціззіркамиchallenge, стане відомо вже незабаром. Слідкуйте за офіційною сторінкою «Танців з зірками» в інстаграм.

Нагадаємо, виклик #танціззіркамиchallenge вже прийняли співачка Джамала, учасник гурту Танок на майдані Конґо Олег Фагот Михайлюта, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, український актор Олексій Суровцев. Прийняв виклик і україно-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу «Dancing With The Stars» Макс Чмерковський, який повідомив, що стане новим суддею шоу «Танців з зірками».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Вже зовсім скоро свято краси та танцю повернеться на телеекрани. Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями. Нещодавно телеканал 1+1 провів відкритий кастинг танцюристів. Більше 350 танцюристів подали заявки для участі в найзірковішому шоу країни. І лише 70 найдосвідченіших танцюристів потрапили на кастинг, який проводили креативний продюсер шоу Олена Коляденко та головний хореограф Олена Шоптенко. Хто з танцівників вийде на паркет «Танців з зірками» — глядачі дізнаються скоро.

Над п’ятим сезоном танцювального шоу «Танці з зірками» працює продакшн BIG ENTERTAINMENT SHOWS під керівництвом продюсера Володимира Завадюка. Переможцями минулого року стали пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, а також Юлія Саніна та Дмитро Жук.

Новини по темі