Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
«Танці з зірками» – відомий проект, за яким стежать і який люблять на всіх континентах! Це шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій! Поринь у непередбачуваний та вируючий світ «Танців з зірками» разом із нами!

Судді танці з зірками

Франсіско Гомес - суддя Танців з зірками
Франсіско Гомес

Його love Love Love можна слухати вічно!

Всесвітньо відомий хореограф, який ставив номери для Madonna, Will.i.am, Jennifer Lopez, Taylor Swift та інших голлівудських артистів. Також був головним хореографом на британських шоу X-Factor, So You Think You Can Dance, The Voice та America's Got Talent. Тепер Франсіско готовий додати нових брав українському танцювальному проекту.

Влад Яма - суддя Танців з зірками
Влад Яма

Суворий хореограф, справедливий суддя, і, напевне, найвідоміший танцюрист в Україні.

Викладає з 9-го класу. Володар Кубку України з бальних танців. Влад із власного досвіду відчуває і розуміє труднощі, які чекають на учасників шоу. До того ж він свого часу виходив на цей паркет – його партнеркою тоді була Наталія Могилевська. 

Катерина Кухар - суддя Танців з зірками
Катерина Кухар

Балетна діва і найвимогливіша суддя «Танців з зірками».

Народна артистка України та прима-балерина Національної опери України. 2016 року отримала Орден княгині Ольги III ступеня. ​Катерина гастролює по всьому світу, виконуючи головні партії легендарних балетних постановок. Відома артистка є членом журі багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів, а в Національній опері України виконує провідні ролі практично всього репертуару.​