UA RU

Марічка Падалко: "Я розповідаю про Україну всюди, де просять, який час доби б це не був і скільки б я до того не спала"

ТСН
©© Instagram/marichkapadalko

Марічка Падалко розповіла, як зараз намагається впоратися зі стресом та розповсюджувати інформацію про війну в Україні.

Ведуча ТСН Марічка Падалко розповіла, як зараз намагається тримати спокій та розповсюджувати інформацію про російсько-українську війну. 

Марічка Падалко розповіла, що не знає, як відповідати на питання "як ти": у сьогоднішніх реаліях у ведучої все добре, адже усі живі. Проте так не у всіх. Наприклад, найближча шкільна подруга ведучої не може з дитиною евакуюватися з Ворзеля через бойові дії біля її будинку. Проте навіть у такій ситуації вона намагається заспокоїти Марічку. Так само й чоловік Падалко: коли дзвонить, щоразу дає надії та спокій.

Кожен раз, коли чоловік виходить на зв’язок, то переконує, що ми переможемо, і життя наповниться ще більшими сенсами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми заряджаємось одне від одного»: у «Сніданок. Онлайн» розповіли, як справитись зі стресом під час війни

Діти Марічки Падалко зараз у Львівській області та мужньо переносять розлуку з батьками. Проте найменша донька ведучої виявилася до цього не готовою. Але завдяки волонтерам вони знаходять розраду в плетінні сіток. Найкраще почувається кішка Марічки Ґіша, яку тепер у родині вважають символом дому:

Ґіша втекла під час евакуації на пів дорозі з Києва, коли я її везла до дітей, і повернулася більш ніж за добу. Що я тоді пережила, знаючи, що везу дітям найкращого друга та як Ґіша «прийшла» я якось напишу окремо... Проте поки що це була найрадісніша мить за останні два тижні й востаннє коли я плакала. Більше не можу, що б не відбувалося...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучі телеканалу 1+1 Валентина Хамайко та Олександр Попов прихистили щенят з притулку під Києвом

Марічка розповіла, що один з редакторів американського каналу, з яким вона зараз часто спілкується сказав, що їй потрібні сили для перемоги, тому не треба плакати. Тому Падалко не плаче та розповідає про події в Україні скрізь, де її попросять, не зважаючи на те, який час доби б це не був та скільки б вона до цього не спала.

Після мого інтерв’ю ізраїльському телеканалу журналістська профспілка країни вирішила збирати гроші на підтримку своїх українських колег, які працюють на війні.
Після моєї участі в денному шоу на британському каналі, він захотів перераховувати через мене 2000 англійських фунтів на допомогу Україні.
Після моєї участі в круглому столі 8 березня, який організував норвезький телеканал і в якому брала участь міністерка закордонних справ Норвегії, я отримала від неї найтепліші слова підтримки українським жінкам, на чиї плечі ліг особливий тягар цієї війни... 

ТСН 2020 ТСН за 2020.02.28

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю