Ведучий ТСН на 1+1 Святослав Гринчук під час війни уперше написав свою пісню під гітару і присвятив Україні

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Ведучий ТСН на 1+1 Святослав Гринчук під час війни уперше написав свою пісню під гітару і присвятив Україні

У своєму тіктоці він заспівав пісню, яку сам написав  та зіграв на гітарі.

Поділитися:

У своєму тіктоці він заспівав пісню, яку сам написав  та зіграв на гітарі. У ній Святослав Гринчук надихає всіх вірити в перемогу України, не здаватися і підбадьорює всіх навколо. З надією і усмішкою промовляє такі рядки: «Україна буде вічно жити, доки гучно сміються діти».

«Кажуть, що у такі часи, як зараз —  багато людей роблять те, чого ніколи досі не робили.  Я от спробував написати пісню», — зізнається ведучий новин ТСН на 1+1 Святослав Гринчук.

Гринчук ведучий 1+1

Святослав Гринчук зізнається, що написав пісню під час повітряної тривоги сидячи у коридорі — у своїй квартирі у Києві. Він був сам (дружину і доньку кількома тижнями раніше відправив у більш безпечне місце). Побачив гітару, що вже давно «припадала пилом» у кутку, взяв до рук і почав перебирати струни.

«Словом, спершу я просто спробував підібрати акорди для гімну України, а потім його початок - розвинув у іншу просту мелодію. Швиденько накидав слова. Мабуть, вони про кожного з нас, хто сьогодні чекає, коли війна закінчиться, і після перемоги буде змога побачити тих, із ким нас розлучили обставини. Для мене це моя дружина, моя донька, десь мабуть, підсвідомо, я адресовував ці слова до них, але уявляв собі і багатьох українських оборонців, волонтерів, лікарів та інших без перебільшення героїв нашого часу, які чекають зустрічі з найріднішими і не втрачають оптимізму» — так прокоментував свій творчий експеримент Святослав.

Також ведучий Святослав Гринчук активно підтримує українців у коментарях та закликає всіх брати участь у інформаційній війні з агресором. Він звертається до всіх користувачів Інстаграм та Фейсбук, особливо до росіян, аби розповсюдити правду та відкрити очі на те, що відбувається зараз в Україні. Закликає припинити війну та відстоювати мир та правду.

Святослав Гринчук

Наразі Святослав Гринчук знаходиться у Києві і продовжує свою роботу.  Він працює журналістом, розповідає новини, готує випуски, часто чергує ночами на телестудії, дає інтерв’ю і розповідає правду про війну в Україні світовим ЗМІ.

Святослав разом з іншими ведучими 1+1 – Наталією Мосейчук, Марічкою Падалко, Людмилою Барбір, Єгором Гордеєвим, Олександром Поповим, Русланом Сенічкиним, Володимиром Рабчуном, Костянтином Грубичем, Наталією Островською – щодня ведуть інформаційний марафон, долучаються до Сніданку онлайн аби Україна і світ отримували достовірну інформацію та тримають інформаційний  фронт до перемоги.

Гринчук Островська ведучі 1+1
ФОТО: ведучі Святослав Гринчук та Наталія Островськ

Підписуйтеся на фейсбук сторінку Святослава і Тік Ток:

www.facebook.com/1plus1.Hrynchuk

www.tiktok.com/@svatishka/video/7076516292806593798

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю