Як українцям віком від 60 років витратити 1000 грн єПідтримки на ліки

Твій День
Дивись відео
Як купити ліки за ковідну 1000 гривень українцям віком від 60 років
Pixabay/jarmoluk

Відсьогодні гроші за програмою єПідтримка можна витратити на ліки як офлайн, так і онлайн.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Українці віком від 60 років відсьогодні можуть витратити гроші за програмою Єпідтримка на ліки. Чи запрацювала уже ця схема в аптеках та як отримати ліки пенсіонерам, у яких немає додатку Дія? 

Сьогодні перший день, коли українці віком від 60 років можуть купити ліки за 1000 гривень єПідтримки. Послуга вже доступна і працює, це перевірили журналісти програми "Твій день". Багатьох турбує питання, чи в кожній аптеці можа купити ліки.

Можливість розрахунку цією карткою є в кожній аптеці, зручній для клієнта. Програма розповсюджується виключно на лікарські засоби та препарати рецептурного відпуску, окрім бадів, лікарської косметики товарів мед назначення (медичних приладів), — розповіли у однії із аптек.

Як це працює насправді, дивіться:

Окрім того, що можна прийти в аптеку і купити ліки особисто, також можна оплатити цією карткою замовлення ліків через інтернет (онлайн) і отримати їх доставкою. 

ліки за тисячу

Хто не має Дії, зараз отримати цю тисячу за вакцинацію не може, однак розробляється механізм і держава обіцяє, що у 2-3 кварталі люди зможуть отримати цю тисячу в інший спосіб. 

Важливо: на телефоні, де є карта єПідтримки, має бути NFC.

Як купити ліки ща програмою єПідтримка

У момент проведення платежу банк перевірятиме, чи вже виповнилося особі 60 років. Коли була оформлена картка єПідтримка — не має значення. Головне, щоб особі було 60 років та вона мала «зелений» СOVID-сертифікат у застосунку Дія. 

ліки за тисячу

Раніше стало відомо, що українцям віком від 12 до 18 років також виплатять по 1000 гривень за повний курс вакцинації від COVID-19 за програмою "єПідтримка". 

Як можна витратити тисячу за вакцинацію

►квитки на потяг або літак усередині країни

►квитки у кіно, театри, музеї, концертні зали, виставкові центри

►абонементи у спортзали, басейни, фітнес-центри

►книги

На що українці вже витрачають свою COVID-тисячу гривень, дивіться сюжет:

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю