Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Олександр Попов у студії «Твій день» розповів про своє кохання, приготував штрудель та склав піраміду бажань

Ведучий «Сніданок. Вихідний», актор Олександр Попов завітав до студії шоу «Твій день», щоб разом з колегами приготувати смачний яблучний штрудель та поговорити про особисте.

Олександр Попов та ведучі шоу «Твій день» приготували в прямому ефірі яблучний штрудель. Під час приготування Олександр розповів про своє життя та про те, чим захоплюється. Зокрема ведучий зізнався, що займається різними видами спорту.

Я намагаюся охопити максимально все, що можу. Мені спорт дається досить легко.

Для рубрики «День у спорті» для шоу «Сніданок. Вихідний» телеведучий опановував фігурне катання, бокс, бадмінтон, кінний спорт.

Звісно ж, глядачів цікавило запитання, чи вільне серце такого завидного холостяка, якому 2 червня виповнилося 35 років? Олександр Попов зізнався, що в нього є дівчина, але вони не афішують свої стосунки, тому що вона не любить публічності. Стася Равінська запропонувала поворожити на ромашці, щоб дізнатися: чи кохає Олександра його обраниця? Результат гри показав – кохає!

 «Кохання – це коли просто можна поряд мовчати», – так Олександр відповів на запитання Олени Кравець, що для нього означає любити?

Під час приготування штруделя ведучі говорили на різні теми: про вік та ейджизм, вибір професії і, звичайно ж, про сонячне затемнення, яке відбулося 10 червня. Подібне сонячне затемнення трапляється лише раз на 18 років, тому викликало неабиякий інтерес у ведучих «Твій день». Тож Олександр Попов разом з Оленою Кравець, Володимиром Рабчуном, Стасею Равінською та Тімуром Мирошниченком склали піраміду власних бажань, на вершині якої – головна мета життя на найближчі 18 років до наступного затемнення.

Олександр Попов та ведучі шоу «Твій день» поласували у студії власноруч приготованим яблучним штруделем. Та пожартували, що Володимир Рабчун, який керував процесом приготування, може скласти гідну конкуренцію головній господині «Сніданку» Валентині Хамайко.

2021-06-11
Новини
Новини