Олександр Попов у студії «Твій день» розповів про своє кохання, приготував штрудель та склав піраміду бажань

Твій День
Холостяк Олександр Попов розказав про свою дівчину та спортивне хоббі і приготував штрудель

Ведучий «Сніданок. Вихідний», актор Олександр Попов завітав до студії шоу «Твій день», щоб разом з колегами приготувати смачний яблучний штрудель та поговорити про особисте.

Поділитися:

Олександр Попов та ведучі шоу «Твій день» приготували в прямому ефірі яблучний штрудель. Під час приготування Олександр розповів про своє життя та про те, чим захоплюється. Зокрема ведучий зізнався, що займається різними видами спорту.

Я намагаюся охопити максимально все, що можу. Мені спорт дається досить легко.

Для рубрики «День у спорті» для шоу «Сніданок. Вихідний» телеведучий опановував фігурне катання, бокс, бадмінтон, кінний спорт.

Звісно ж, глядачів цікавило запитання, чи вільне серце такого завидного холостяка, якому 2 червня виповнилося 35 років? Олександр Попов зізнався, що в нього є дівчина, але вони не афішують свої стосунки, тому що вона не любить публічності. Стася Равінська запропонувала поворожити на ромашці, щоб дізнатися: чи кохає Олександра його обраниця? Результат гри показав – кохає!

 «Кохання – це коли просто можна поряд мовчати», – так Олександр відповів на запитання Олени Кравець, що для нього означає любити?

Під час приготування штруделя ведучі говорили на різні теми: про вік та ейджизм, вибір професії і, звичайно ж, про сонячне затемнення, яке відбулося 10 червня. Подібне сонячне затемнення трапляється лише раз на 18 років, тому викликало неабиякий інтерес у ведучих «Твій день». Тож Олександр Попов разом з Оленою Кравець, Володимиром Рабчуном, Стасею Равінською та Тімуром Мирошниченком склали піраміду власних бажань, на вершині якої – головна мета життя на найближчі 18 років до наступного затемнення.

Олександр Попов та ведучі шоу «Твій день» поласували у студії власноруч приготованим яблучним штруделем. Та пожартували, що Володимир Рабчун, який керував процесом приготування, може скласти гідну конкуренцію головній господині «Сніданку» Валентині Хамайко.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю