Стоматологиня із Рівного, яку звинувачували у побитті дітей на прийомі, продовжує працювати: ситуацію коментує юрист (ВІДЕО)

Твій День
Скандальна стоматолог з Рівного знову приймає дітей. Інна Кравчук
Соцмережі Інни Кравчук

Стоматологиня Інна Кравчук, яку звинувачують у побитті своїх маленьких пацієнтів, продовжує працювати. Про це повідомляють журналісти з Рівного, які провели власне розслідування.

Поділитися:

Історія про те, як стоматологиня з Рівного Інна Кравчук била і знущалася над своїми пацієнтами-дітьми, облетіла у лютому всю країну. Були оприлюднені відео з камер спостереження однієї з приватних клінік Рівного, де вона працювала, на яких чітко зафіксовані моменти побиття.

Подія набула неабиякого розголосу, батьки постраждалих дітей подали заяви до поліції. Проти Інни Кравчук відкрили одразу 5 кримінальних проваджень. Судові засідання тривають, остаточного вироку суду ще немає. Але тим часом виявилося, що стоматологиня продовжує свою лікарську практику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харчування в дитячому садочку: що не так з меню та коли воно зміниться (ВІДЕО)

Як так сталося, і чи правомірні дії Інни Кравчук, яка продовжує лікувати дітей у Рівному? Розбиралися у шоу «Твій день». На відео-зв’язок з ведучими вийшла журналістка-розслідувачка з Рівного Ольга Підгородецька. Вона розповіла, що ще 15 червня спробувала телефоном записатися на прийом до Інни Кравчук, проте в клініці їй відповіли, що у лікарки повний запис на 2 тижні вперед.

Деякі батьки, з якими вдалося поспілкуватися пані Ользі з цього приводу, наголошують, що ця стоматологиня непогано лікує, і вони вже давно є її постійними клієнтами. Незважаючи на розголос щодо побиття Інною Кравчук пацієнтів.

Фото: соцмережі Інни Кравчук

На відео-зв’язок зі студією «Твого дня» вийшов юрист Іван Бодня, який дав коментар ситуації з точки зору чинного українського законодавства. Він сказав, що якщо не було проведено процедури відсторонення лікарки від посади, вона має право працювати, поки йде слідство. Очевидно, цієї процедури, яку мав ініціювати слідчий чи прокурор, проведено не було.

Також юрист повідомив, що з точки зору українського законодавства позбавити ліцензії можуть не лікарку особисто, а клініку, в якій вона працює. Чого теж, очевидно, здійснено не було. Керівництво закладу могло відсторонити стоматологиню від посади внутрішнім наказом, проте цього не зробило. І в Інни Кравчук є всі законні підстави продовжувати практику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, коли людина тоне: перша допомога при утопленні

Що ж загрожує скандальній стоматологині у випадку, якщо суд визнає її вину? Іван Бодня говорить, що оскільки Інна Кравчук раніше не була судимою, максимум, що їй загрожує за її дії – це штраф.

Повний коментар юриста можна послухати у шоу «Твій день»:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю