«Євробачення цього року довело свою важливість у світовому суспільстві», – Тімур Мірошниченко розповів «ЖВЛ» про величезну роль нашої перемоги

Життя відомих людей
Тімур Мірошниченко розповів "ЖВЛ" про важливість нашої перемоги та конкурсу Євробачення у сучасному світі
Instagram/timur.miroshnychenko

Незмінний коментатор Євробачення в Україні Тімур Мірошниченко розповів в інтерв'ю "ЖВЛ" про роль цього конкурсу у сучасному світі.

Поділитися:

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко, який багато років є незмінним коментатором Євробачення, в інтерв'ю "ЖВЛ" розповів про роль цього конкурсу і перемоги Kalush Orchestra у нашій боротьбі з російським агресором.

Нагадаємо, представники України на Євробаченні 2022 гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" виграли цей конкурс, фінал якого проходив 14 травня у Турині. На закиди про те, що ця перемога політична і змотивована підтримкою України через війну з росією, Тімур Мірошниченко говорить:

"Політика закінчилася 24 лютого. Це вже не політичне питання, а питання адекватності, розуміння, солідарності, цінностей, життя як такого".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Peace for Ukrane: представники Ісландії та Німеччини на Євробаченні 2022 закликали до миру в Україні

Тімур Мірошниченко нагадав, що Євробачення було засновано 66 років тому як конкурс заради об'єднання країн навколо миру після Другої світової війни.  Зараз же, коли на європейському континенті, в Україні, відбувається війна, спричинена агресією росії, цей Євробачення проявило себе як послідовники ідеології миру. Мірошниченко розповідає:

"Організатори Євробачення одними з перших відреагували на широкомасштабне вторгнення росії в Україну. Вже 25 лютого російським та білоруським учасникам було заборонено брати участь у конкурсі цього року. Цим рішенням вони продемонстрували вже тоді, що дотримуються тих цінностей, які вони декларують".

Також ведучий згадав про безліч прихованих і відкритих меседжів на Євробаченні 2022 на підтримку миру і проти війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На відкритті фіналу Євробачення-2022 заспівали «Give Peace a Chance» Джона Леннона, яку вважають "гімном миру"

Реакція організаторів Євробачення на заклик Kalush Orchestra врятувати Маріуполь та бійців на "Азовсталі", а саме те, що учасників не дискваліфікували за це, в чергове підкреслила, вважає Мірошниченко, наскільки важливий нині є конкурс:

"Євробачення цього року довело свою важливість у світовому суспільстві".

Чи ж зможе Україна прийняти у себе Євробачення 2023, зважаючи на війну? Тімур Мірошниченко наголошує:

"Я впевнений, що Україна зможе провести Євробачення. Треба підтримувати наші ЗСУ всіма можливими способами. До кінця літа ми маємо визначитися з цим питанням, гарантувтаи безпеку людей, які приїдуть до нас на конкурс. Але я впевнений, що так і буде".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Фінансовану допомогу ми приймаємо, але проводити «Євробачення» будемо в Україні, 100%»: у «Сніданку з 1+1» міністр культури Ткаченко розповів про підготовку до майбутнього конкурсу

Також ведучий зізнався, що хотів би знову бути ведучим Євробачення в Україні. Звісно, якщо йому запропонують це. Тімур Мірошниченко каже:

"Мрію, що у мене знову буде можливість вийти на сцену такої надзвичайно важливої у світовому розрізі події".

Більше дивіться в повному інтерв'ю Тімура Мірошниченка для "ЖВЛ":

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю