Віра Кекелія розповіла, як поєднує материнство, музику та кар'єру телеведучої, а також про мрію, що здійснилася: "Ми не вірили, допоки в руках не були ключі"

Співачка та телеведуча Віра Кекелія розповіла про те, коли від неї очікувати нові пісні, як вона поєднує кар'єру та материнство, а також яка її мрія збулася.

Віру Кекелію ми вперше побачили на "Голосі країни" як учасницю шоу та співачку. Потім вона доєдналася до "Жіночого кварталу" та грала в кумедних сценках, а тепер вона перша дізнається таємниці шоу-бізнесу – веде "Життя відомих людей". Як Віра знаходить баланс між особистим та роботою? Чи важко бути мамою та яка її найбільша мрія здійснилась? Розповіла "Твоєму дню".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча "Життя відомих людей" Віра Кекелія розповіла, які жінки її надихають та чому

Що артистці ближче: співати, грати в "Жіночому кварталі" чи вести "ЖВЛ"?

Я можу сказати, що абсолютно все. Це різні напрямки, які мені дуже подобаються!

Віра Кекелія – не тільки зірка телеекранів, а й берегиня домашнього затишку та мама. Чи важко поєднувати так багато напрямків діяльності? Зізналася:

У материнстві мені все в задоволення: навіть недоспані ночі, червоні очі. Авжеж, буває, злишся, проте знаходиш у собі нерви, щоб зробити все. В якийсь момент ми з чоловіком почали зриватися один на одного, але ми домовились, що будемо казати, якщо втомились. Просто посеред ночі: "Підміни мене". Було таке, що я просила чоловіка посидіти з дитиною, а сама йшла в сусідню кімнату поспати пів годинки.
Через материнство я зробила паузу в музичній кар'єрі на рік. Проте зовсім скоро, в листопаді, буде нова пісня та новий кліп!

На ефірі для Віри влаштували сюрприз: на зв'язок вийшов рідний брат ведучої. Він розповів, що Кекелія завжди була такою, яка є:

Для нас важливо, що Віра залишається справжньою людиною: добра, відкрита, життєрадісна. Вона така ж як перед камерами, так і за ними. Скільки її пам'ятаю, вона постійно йшла до того, щоб співати та весь час це робила. Не пам'ятаю Віру без співу.

Віра дуже розчулилася та домовилася про зустріч з рідною людиною:

Я тебе дуже-дуже люблю, після закінчення усіх проєктів обов'язково приїду в Харків та зберемось за нашим родинним великим столом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ганна Різатдінова та Віра Кекелія розповіли історії булінгу у серії відвертих відео #Красивасерцем на підтримку серіалу «Моя улюблена Страшко»

Яка була найбільша мрія співачки? Віра Кекелія розповіла зворушливу історію про те, як їй подарували квартиру:

Я брала участь у конкурсі "Суперзірка" на каналі 1+1. посіла друге місце. Мерія міста Харкова вирішили відзначити нас квартирою. Для всієї нашої сім'ї це було дуже неочікувано, уявіть: подарували двокімнатну квартиру прям на сцені. Мама казала: "Це обман, ти що їм віриш?". Дійсно, ми не вірили, допоки в руках не були ключі. Це моя мрія, яка втілилася в життя.

Нагадаємо, що програма «Твій день» приготувала сюрприз для глядачів: твоя мрія про червоне авто може стати реальністю! Зроби благодійний внесок та отримуй шанс виграти машину в подарунок:

Loading...

Більше новин