Дані з GPS-навігатора крейсера “Москва” були продані українським військовим за 3000 доларів: у “Хоробрих серцях” розкажуть сенсаційні подробиці підбиття флагману Чорноморського флоту ВМС РФ

Хоробрі серця
Хоробрі серця: епізод про оборону Чорного моря на 1+1 Україна
1plus1

Хоробрі серця: новий епізод про оборону Чорного моря на "1+1 Україна".

Поділитися:

Щоп’ятниці о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” транслюють проєкт “Хоробрі серця”. Це цикл історій про українців – військових та цивільних, які здійснили подвиги, захищаючи Україну від російської агресії, та своїми вчинками змінили хід історії. Знати в обличчя живих героїв - ось мета цього проєкту. Під час програми військові діляться ексклюзивними подробицями битв та раніше неопублікованими фотографіями і відео, що збереглися в особистих архівах. 

В п’ятницю на телеканалі “1+1 Україна” покажуть четвертий епізод проєкту “Хоробрі серця”, який буде присвячений обороні Чорного моря. Героями нового епізоду стануть військові, які відправляли російські кораблі на дно, створювали “бавовну” на Кримському мосту, а також сбивали ворожі винищувачі з палуб та надувних човнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нам підготували 2 медичні картки, аби російські військові не зрозуміли, хто ми”: у проєкті “Хоробрі серця” на “1+1 Україна” розповіли, як українські лікарі рятувати поранених захисників півдня в окупованому Херсоні

Речник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов розкриє сенсаційні подробиці операції з потоплення флагману Чорноморського флоту ВМС РФ крейсеру “Москва”. 

“Це була складна операція. Її результат - це взаємодія усіх Сил безпеки і оборони і спільні дії в повітрі, на воді, суходолі і у тилу. Багато речей зараз ми не можемо розповісти, але безумовно після перемоги ми розкриємо більше деталей, про які будуть писати книги і знімати гарні фільми. Підбиття крейсеру “Москва” - це важлива операція, яка була початком великого українського контрнаступу і протидії російським загарбникам на Чорному морі. Без підбиття крейсеру не було б і звільнення Зміїного" - каже Андрій Юсов.

Ведуча проєкту Валентина Хамайко розповіла, що редакції “Хоробрих сердець” стало відомо про те, що один із представників російського чорноморського флоту продав дані з GPS-навігатора крейсера “Москва” українським військовим всього за 3000 доларів. 

“В таких випадках традиційно можемо сказати, що ми не підтверджуємо, але і не спростовуємо цей факт. Звісно, ми отримуємо дані від військовослужбовців середніх і вищих рангів, і ці дані часто відіграють важливу роль у плануванні різного роду операцій”, - каже Андрій Юсов. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коли мама дізналась про моє поранення, вона померла”: у токшоу “Хоробрі серця” Дмитро Олійник розповів про бій за 134 школу в Харкові

Речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук розповів, що росіяни недооцінили рівень небезпеки.

“Ворог не до кінця розумів наші можливості, тому ця імперська зверхність зіграла з ними злий жарт. Було враження, що деякі пости взагалі не були задіяні, тому що цей корабель мав три ешелони протиповітряної оборони, які могли відбити атаку. Навіть після того, як ми знищили крейсер “Москва” росіяни не зрозуміли наші натяки, і потім ми в тому самому районі потопили буксир “Василь Бех”, - каже Дмитро Плетенчук.

Які ще деталі спецоперацій на морі розповіли герої “Хоробрих сердець”, дивіться у п’ятницю о 20:30 на телеканалі 1+1 Україна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Герой 2 випуску “Хоробрих сердець” Євгеній Громадський “Гром” про те, як разом із батьком прийняв перший бій за Харків

Герой проєкту “Хоробрі серця” Дмитро Олійник про участь у найбільшому бою за Харків та відсутність підтримки ветеранів з боку держави (ексклюзив)

Герої проєкту “Хоробрі серця” про захист Харкова: чи було місто готове до повномасштабної війни, та яка ситуація зараз (ексклюзив)

Чим був особливий український партизанський рух та чи існує він досі - відповідають герої-військові проєкту “Хоробрі серця” (ексклюзив)

Герой проєкту “Хоробрі серця” Ілля Вергун “Бостон” про свій рекорд зі знищення ворожих танків, ситуацію на фронті та рудого кота-побратима (ексклюзив)

Новини по темі