Психологічний тест по картинці "Маскарад": обери образ, який тебе захоплює і дізнайся більше про свій характер

Маскарад
Дивись відео
Психологічний тест по картинці "Який твій характер" на прикладі костюмів з програми "Маскарад"

Оберіть, не роздумуючи, один з костюмів нового сезону шоу "Маскарад" та прочитайте нижче, що це розповість про вас.

Поділитися:

Психологічний тест по картинці на прикладі костюмів з "Маскараду" розповість вам, який ваш характер. Не пропустіть завтра о 20:20 перший ефір найзагадковішого шоу осені "Маскарад"!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозна прем'єра шоу "Маскарад": розглядаємо яскраві образи та костюми персонажів

1. Медуза Горгона

Персонаж: медуза з родини Горгон. Усі її родичі прожили епічно-історичне життя та добре знайомі з жорстокістю правителів. Сама Медуза – найвідоміша з Горгон – стала символом свободи і справедливості на своїй батьківщині, її почув весь світ. 

Ви – людина, яка не одразу може підпустити людину близько до себе. Ви боїтесь почуттів, проте всередині за темними очима приховані пристрасть та доброта. Те, що ви ненавидите – плітки, адже вважаєте, що цим займаються лише нечесні люди.

2. Мотанка

Персонаж: фольклорний, Берегиня. Мотанки пов'язані з обрядами плодючості та продовження роду. Колись вірили, що всередині ляльки приховується дух пращура. Цей персонаж – про вічні цінності: родину, традиції, рідну землю.  

Якщо ви обрали саме цей костюм, то це говорить про вас як про людину, яка цінує народні традиції, зберігає всі спогади в серці та не терпить тих, хто забуває деталі. Подарунки, листівки та просто дрібниці від близьких людей – все це для вас важливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо ще одного персонажа шоу "Маскарад": склади пазл та дізнайся хто це

3. Гуска Господиня

Персонаж: казкова героїня. Вона відповідає за домашній затишок і добробут в родині. Гуска Господиня любить чистоту і порядок, любить смачно готувати, повчати малих та виховувати чоловіка. Вона доброзичлива, але в розмові може дещо нагадувати Проню Прокопівну. 

Ви не можете існувати без домашнього затишку. Вам подобається ручна робота: малювати, шити тощо. Подобається кулінарія, дітей ви обожнюєте. Але те, що ви не можете стерпіти – це хаос: як в голові, так і вдома.

4. Кішка

Персонаж: Вона з'явилася ще у ті давні та дикі часи, коли планета Земля була юною. Відтоді й дотепер, Кішка – найулюбленіше створіння у людей. В стародавньому Єгипті їх буквально обожнювали. Кішка – мудра, грайлива, трішки хижа та, безумовно, сексуальна.  

Ви пристрастні, полюбляєте увагу та намагаєтесь всіма силами її добитися. Ви подобаєтесь оточенню: всі кажуть, що ви гарний друг. Проте всі й розуміють ваш мінус – дратівливість, відсутність терпіння, а деколи ще й запізнення.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю