7 справ, які варто зробити в осінніх Карпатах

7 справ, які варто зробити в осінніх Карпатах | Туризм | 1+1
Фото: Getty Images

Тут власний Всесвіт.

Поділитися:

Ти також мрієш забути про закони тяжіння й хутчіш полетіти туди, де забуваєш про час? – Тоді не зволікай і бери відпустку! А ми розповімо, що варто зробити в осінніх Карпатах, аби згадувати подорож як мінімум до наступної незабутньої мандрівки.

#1 Поглянути на гори з висоти

Невдовзі Карпати «загоряться» різноманітними відтінками червоного та жовтогарячого. І поки птахи втікають від холоду, тебе зігріють контрастні краєвиди. Для цього варто потоваришувати з небом і підібратися до нього трохи ближче, розшукати найкрасивішу оглядову місцину й поринути в нірвану.

Якщо не любиш сидіти на місці, але таки мрієш здійнятися над кольоровими осінніми пагорбами – знайди підйомник. Запевняємо, ти пошкодуєш… про те, що не зробив цього раніше!

Фото: Instagram/vitalii_mamchuk 

#2 Порелаксувати у чані

Поніжитися в казані з мінеральною водою неабияке задоволення. Вона забере всю втому та нав’язливі думки, тож після цього не складно буде підкорити будь-яку вершину.

Фото: Instagram/serhii.yurkiv

#3 Піднятися на Говерлу

Почати підкорення можеш з найвищої точки в Україні. Не кожен наважиться її приборкати, та саме непрохідні стежки Говерли допомагають оновитися та проаналізувати моменти, на які завжди не вистачало часу. Напевно, карпатське повітря чудодійне, бо після складного шляху зовсім не відчуваєш втоми. Навпаки – приплив енергії та безмежне почуття вдячності, що опинився у місці, яке нагадує казкові декорації.

Фото: Instagram/vitalii_mamchuk 

#4 Приготувати традиційний банош

Тільки на батьківщині наїдку він смакує по-особливому. Справжній банош варять на вогні, бринзу для нього роблять виключно чоловіки, а вершки чи сметана повинні обов’язково бути триденними.

Так кукурудзяну кашу готували споконвіку, тому самостійно пізнати її тонкощі не вдасться. Попроси когось із місцевих розкрити тобі всі її секрети, адже недарма вони кажуть, що банош – це вічний двигун гуцульського життя.

Фото: Instagram/danchyk

#5 Покататися на квадроциклі

Серед розміреного відпочинку знайдеться місце і для адреналіну. Сідай на квадроцикл та гайда в гори захопливими лісовими маршрутами. Сподіваємося, ти не стомишся дивуватися і захоплюватися!

Фото: Instagram/ukrainer_net

#6 Дослідити місцеві озера

Милуватися вершинами можна нескінченно довго. Втім, чим далі в гори, тим цікавіше. Природа в Карпатах неповторна й різноманітна, а її озера-інтроверти, які заховалися від метушні, зачарують і натякнуть – ти ще так багато маєш побачити…

Фото: Instagram/strikozulka

#7 Зустріти світанок

Прокинутися з першими променями сонця у дерев’яному будинку, заварити запашний трав’яний чай та спостерігати за тим, як починається новий день. Прості речі направду здатні зробити нас безмежно щасливими, а в Карпатах – і поготів!

Фото: Instagram/vitalii_mamchuk 

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

  1. 5 островів України, на яких ти захочеш залишитися назавжди
  2. Мегаспоруди України, які захоплюють своєю величчю
  3. Три дні в європейській столиці: Подорож, яка переверне твою свідомість
  4. Українські озера, які зачарують тебе з першого погляду
  5. Неймовірні українські ландшафти, які захочеться побачити наживо
  6. Мальовничі пейзажі України, що неначе зійшли з картин
  7. 7 фактів про Бразилію, які тебе шокують
  8. 5 найкрасивіших палацово-паркових комплексів України, які перенесуть тебе в іншу епоху
  9. 5 українських каньйонів, від краси яких перехоплює подих
Новини по темі