Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чорна п'ятниця: 5 найкращих порад для шопінгу

Усміхнена дівчина.
Тобі знадобиться стратегічний план дій.

Чорна п’ятниця – ідеальна нагода потішити себе речами, про які давно мрієш. Та в потоці вражень від спонтанних покупок буває складно втримати контроль над ситуацією. Пригадуєш мить усвідомлення, що річ «по акції» змусила тебе викинути гроші «на вітер»?

Фото: Pixabay

Саме тому на передодні цьогорічного «великого розпродажу» ми зібрали для тебе п’ять корисних порад, що допоможуть не проґавити найкращі товари та не витратити гроші даремно.

#1 Не все одразу

Фото: Pixabay

Якими б привабливими не були знижки, пам’ятай – гаманець не безмежний. Тож перш ніж йти до магазину, склади список із трьох-п’яти речей, які точно хочеш придбати на цьому розпродажі. Чи навіть більше – визнач для себе максимальну допустиму суму витрат. Як пощастить зекономити на котромусь із товарів більше – зможеш без зайвих роздумів придбати ще одну приємну дрібницю.

#2 Піди у розвідку

Фото: Freepik

Напередодні Чорної п’ятниці піди у справжню розвідку. Прогуляйся магазинами з омріяними речами та занотуй ціни обраних товарів «до знижки». Річ у тім, що деякі продавці люблять «хитрувати» – збільшують та зменшують вартість асортименту, аби склалося враження вигідної покупки. Та, звісно, бренди з хорошою репутацією такого не робитимуть.

#3 Командна робота

Фото: Pixabay

Жодна людина не здатна опинитися у двох місцях одночасно. Тож, саме час створити власну команду покупців-відчайдухів. Обговори з родиною та друзями речі, які кожен із вас планує придбати, та продумайте разом маршрут. Поки один член команди вирушає в одне місце, другий – уже здійснює покупки в іншому. Звучить, мов опис детально спланованої операції з голлівудського фільму. Певно тому, що так воно й буде.

#4 Пам’ятай про інтернет

Фото: Freepik

Для вдалого шопінгу в Чорну п’ятницю не обов’язково стояти у довгих чергах та носити в руках тяжкі пакети з покупками. У час технологічного прогресу більшість онлайн-магазинів не чекають кіберпонеділка та охоче долучаються до найвідомішого розпродажу у світі. Усе, що тобі знадобиться, – гаджет із доступом до інтернету та банківська картка з позитивним балансом. 

#5 Чорна п’ятниця – час подарунків

Фото: Freepik

Американці вигадали це дійство, аби відкрити сезон підготовки до зимових свят. Це ж так зручно – придбати подарунки більш ніж за місяць до Різдва та Нового року. Тож і тобі варто пригадати цю особливість Чорної п’ятниці. Додай до свого списку покупок декілька презентів. Зверни особливу увагу на дорожчі речі, адже з ціною зростає й відсоток економії.

Більше корисних порад читай тут:

1.  

2.  

3.  

4.  

5.  

2019-11-07
Топ новини
Новини
Новини