Рідкісне відео: Святослав Вакарчук привітав всіх з Днем матері та показав свою маму Світлану Олександрівну

Святослав Вакарчук разом з мамою привітав всіх з Днем матері: відео

Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук привітав всіх з Днем матері разом зі своєю мамою Світланою Олександрівною.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Фронтмен гурту "Океан Ельзи", тренер "Голосу країни-12" Святослав Вакарчук розчулив вчора мережу відео зі своєю мамою Світланою Олександрівною. У День матері вони привітали всіх матерів з цим чудовим святом.

"Вітання всім українським матерям і матерям всього світу з Днем матері! Я сьогодні поруч зі своєю улюбленою мамою в нашому рідному Мукачево. Ми спеціально виїхали сюди на 1 день. Крім того, що зустрілися з волонтерами і переселенцями, головне побули разом. Мамо, я тебе дуже люблю, дякую за те, що ти дала мені життя", – сказав Святослав Вакарчук, цілуючи маму в щоку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Дня матері: Президент України Володимир Зеленський опублікував дитяче фото зі своєю мамою

Святослав Вакарчук народився в Мукачево, а коли йому було 2 місяці, родина переїхала до Львова. Мама Святослава Вакарчук Світлана Олександрівна відповіла сину:

"Славчику, я тебе дуже люблю, і тебе, і Ольчика, і всіх дітей, і всіх мамів".

Святослав Вакарчук має ще молодшого брата Олега. Саме з ним та мамою Вакарчук святкував цього року Різдво у Львові, показавши фото в мережі.

Вакарчук родинаФОТО: Instagram/sviatoslav.vakarchuk

Лідер гурту "Океан Ельзи" відомий тим, що не любить публічності по відношенню до своєї родини, тому подібні фото і відео є доволі рідкісними. У часи війни Святослав Вакарчук вступив до лав ЗСУ та отримав спеціальне завдання, активно волонтерить, дає благодійні концерти. В одному з інтерв'ю він зізнався, що після нашої перемоги йому дуже хочеться побачити родину, яку він давно не бачив. Нагадаємо, у Святослава Вакарчука влітку 2021 року народився син Іван. Очевидно, саме його та інших членів своєї сім'ї музикант прагне побачити після нашої перемоги.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю